NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Kontakt

Kontaktovanie dodávateľa

 

Svadobný vyhľadávač je internetová platforma navrhnutá tak, aby spájala páry s ich ideálnym svadobným miestom či službou. 

Každý dodávateľ má na vyhľadávači svoju prezentáciu s kontaktom a kontaktným formulárom. Ak máte otázky alebo konkrétny dopyt, obráťte sa preferovaného dodávateľa priamo, telefonicky alebo mailom pomocou kontaktov na stránke, ktorú ste si prezerali. Alebo zadajte Vašu požiadavku jednoducho priamo do formuláru, ktorý je pod kontaktnými údajmi na stránke prezentácie vybraného dodávateľa.

svadba, obrúčky, nevesta, družička, svadobné šaty, oblek pre ženícha, svadobné topánky, svadobný fotograf, video na svadbu, hudba na svadbu, Naša svadba, svadobný, vyhľadávač

Časté otázky

Vyberte si hore v hlavnom menu typ kategórie MIESTA alebo SLUŽBY a otvorí sa vyhľadávač s mapou na zadanie dostupných parametrov. Pri hľadaní môžete použiť aj jednoducho iba kľúčové slovo, ktoré napíšete.

Pri hľadaní svadobného miesta je možné zadať lokalitu, vybrať kategóriu alebo kapacitu, napr. Trenčín, historický objekt, kapacita hostí – do 120 osôb. Ak sa nič nezobrazí, zjednodušte filtre.

Hľadanie oblasti: Ak chcete hľadať v okruhu svojho mesta, nastavte si vzdialenosť a do políčka “ADRESA” napíšte Vaše mesto/ obec a dajte HĽADAŤ. Prípadne môžete použiť aj PSČ v tvare XXX XX, teda s medzerou.

Ak hľadáte lokálnu službu, zadajte lokalitu, kategóriu a značku, príp. len mesto a značku. Napr. Prípravy, Banská Bystrica, svadobný salón. 

Ak hľadáte službu, ktorá sa dá realizovať po celom Slovensku, ako napr. eshop alebo fotograf, zadajte Mesto ako Celé Slovensko alebo nezadávajte žiadnu oblasť.

PRE SPRÁVNE FUNGOVANIE VYHĽADÁVAČA A MAPY JE POTREBNÉ SÚHLASIŤ SO SÚBORMI COOKIE, bod 7.1.

Ak máte dodávateľa vybraného a máte otázky alebo konkrétny dopyt, obráťte sa naňho priamo, telefonicky alebo mailom pomocou kontaktov na stránke, ktorú ste si prezerali alebo zadajte Vašu požiadavku priamo do formulára, ktorý je pod kontaktnými údajmi na stránke prezentácie vybraného dodávateľa. Kontaktujete priamo človeka, ktorého potrebujete a bez zbytočného pátrania na rôznych miestach.

Chcete ukázať svoj výber družičkám, nastávajúcemu partnerovi alebo rodičom? Jednoducho použite zdieľanie prezentácie priamo na stránke dodávateľa. Vyberte si spôsob pre zdieľanie – či už zdieľanie na facebook alebo odoslanie do aplikácie Viber či WhatsApp Messenger.

Napíšte nám Vašu požiadavku na info@nasa-svadba.sk a my sa o to postaráme.

Kontakt pre dodávateľov

Obchod