Vyhľadávač Naša svadba

Kontakt

Kontaktovanie dodávateľa

 

Svadobný vyhľadávač je internetová platforma navrhnutá tak, aby spájala páry s ich ideálnym svadobným miestom či službou. 

Každý dodávateľ má na vyhľadávači svoju prezentáciu s kontaktom a kontaktným formulárom. Ak máte otázky alebo konkrétny dopyt, obráťte sa preferovaného dodávateľa priamo, telefonicky alebo mailom pomocou kontaktov na stránke, ktorú ste si prezerali alebo zadajte Vašu požiadavku priamo do formuláru, ktorý je pod kontaktnými údajmi na stránke prezentácie vybraného dodávateľa.

Naša svadba

Časté otázky

Ak máte dodávateľa vybraného a máte otázky alebo konkrétny dopyt, obráťte sa naňho priamo, telefonicky alebo mailom pomocou kontaktov na stránke, ktorú ste si prezerali alebo zadajte Vašu požiadavku priamo do formulára, ktorý je pod kontaktnými údajmi na stránke prezentácie vybraného dodávateľa. Kontaktujete priamo človeka, ktorého potrebujete a bez zbytočného pátrania na rôznych miestach.

Chcete ukázať svoj výber družičkám, nastávajúcemu partnerovi alebo rodičom? Jednoducho použite zdieľanie prezentácie priamo na stránke dodávateľa. Vyberte si spôsob pre zdieľanie – či už zdieľanie na facebook alebo odoslanie do aplikácie Viber či WhatsApp Messenger.

Napíšte nám Vašu požiadavku na info@nasa-svadba.sk a my sa o to postaráme.

Kontakt pre dodávateľov

Obchod