Vyhľadávač Naša svadba

Bašta reštaurácia

Cafe & restaurant Bašta je situovaná v historickej budove bašty so štýlovým interiérom s tromi podlažiami v Banskej Bystrici. Interiér ponúka FAJČIARSKE AJ NEFAJČIARSKE priestory. Vrchné podlažie REŠTAURÁCIA má kapacitu do 50 miest, stredná časť KAVIAREŇ – ktorá sa využíva aj ako fajčiarska má kapacitu do 40 miest a prízemie pri vstupe slúži ako SNACK na popíjanie lahodnej kávy a drinkov s kapacitou 20 miest. V našej reštaurácii Bašta dbáme najmä na kvalitu a čerstvosť, aby sme našim zákazníkom mohli ponúknuť len to najlepšie.

Bašta reštaurácia – letná svadba na terase

Počas leta ponúkame LETNÚ TERASU, ktorú v prípade chladu vykurujú žiariče. Nachádza sa priamo pred reštauráciou ponúka sedenie pre 80 a viac osôb. Je situovaná s výhľadom do parku múzea SNP v krásnom a tichom prostredí. Posedieť si môžete aj pred terasou priamo pod slnenými lúčmi, kde je aj detské ihrisko so šúchačkami, hojdačkami a inými detskými atrakciami. Príjemnú atmosféru dotvárajú príjemný personál, bohatý výber jedál a nápojov.

Naše služby sme rozšírili o cateringové služby a prevádzku Beniczkého reštaurácie. Prekrásne priestory vyčaria Vašej spoločenskej akcii nezabudnuteľný zážitok. Priestory vhodné na svadby, plesy, stužkové, rauty, firemné posedenia.

V našich priestoroch pre Vás pripravíme rodinné oslavy, svadby, promočné slávnosti, stužkové slávnosti, recepcie, rauty, bankety, kary a posedenie s priateľmi s roštom na drevené  uhlie.

V prípade záujmu zrealizujeme uvedené spoločenské akcie podľa Vašich predstáv a prianí aj vo Vašich priestoroch.