NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Bašta reštaurácia

Cafe & restaurant Bašta Banská Bystrica je situovaná v historickej budove bašty so štýlovým interiérom s tromi podlažiami. Ak plánujete letnú svadbu v centre Banskej Bystrice, máme ideálne riešenie – pred reštauráciu sa nachádza terasa s kapacitou 80 osôb.

Interiér Bašty ponúka FAJČIARSKE AJ NEFAJČIARSKE priestory. Vrchné podlažie REŠTAURÁCIA má kapacitu do 50 miest, stredná časť KAVIAREŇ – ktorá sa využíva aj ako fajčiarska má kapacitu do 40 miest a prízemie pri vstupe slúži ako SNACK na popíjanie lahodnej kávy a drinkov s kapacitou 20 miest. V našej reštaurácii Bašta dbáme najmä na kvalitu a čerstvosť, aby sme našim zákazníkom mohli ponúknuť len to najlepšie.

Bašta reštaurácia – letná svadba na terase

Počas leta ponúkame LETNÚ TERASU, ktorú v prípade chladu vykurujú žiariče a je ideálnym priestorom pre letnú svadbu. Nachádza sa priamo pred reštauráciou ponúka sedenie pre 80 a viac osôb. Je situovaná s výhľadom do parku múzea SNP v krásnom a tichom prostredí. Posedieť si môžete aj pred terasou priamo pod slnenými lúčmi, kde je aj detské ihrisko so šúchačkami, hojdačkami a inými detskými atrakciami. Príjemnú atmosféru dotvárajú príjemný personál, bohatý výber jedál a nápojov.

Naše služby sme rozšírili o cateringové služby a prevádzku Beniczkého reštaurácie. Prekrásne priestory vyčaria Vašej spoločenskej akcii nezabudnuteľný zážitok. Priestory vhodné na svadby, plesy, stužkové, rauty, firemné posedenia.


➤  KAPACITA SVADOBNÝCH PRIESTOROV 👤 80 osôb terasa | 50 osôb reštaurácia

Reštaurácia Bašta Banská Bystrica – svadba, stužková či event

V našich priestoroch reštaurácie Bašta Banská Bystrica pre Vás pripravíme rodinné oslavy ako svadba, promočné slávnosti, stužkové slávnosti, recepcie, rauty, bankety, kary a posedenie s priateľmi s roštom na drevené  uhlie.

V prípade záujmu zrealizujeme uvedené spoločenské akcie podľa Vašich predstáv a prianí aj vo Vašich priestoroch.


Pozrite sa aj na našu ponuku svadby v BENICZKY RESTAURANT Banská Bystrica