NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Grandhotel Praha

Klenot z rozprávkových čias Tatier, majestátny Grandhotel Praha **** sa vypína nad Tatranskou Lomnicou v nadmorskej výške 850 m.n.m. Bol postavený v secesnom štýle a otvorený v roku 1905 ako Hotel Palace. Svoje aktuálne meno získal v roku 1919 a nesie ho dodnes.

Grandhotel Praha – veľkolepá svadba pod Lomnickým štítom

Veľkolepé historické priestory pod Lomnickým štítom, gurmánska kuchyňa, prvotriedny servis a profesionálne služby. To sú vlastnosti, prečo je Grandhotel Praha ideálnou voľbou pre usporiadanie vašej grand svadby. Reštaurácia a konferenčné miestnosti s vysokými stropmi, mramorovými stĺpmi a krištáľovými lustrami sú vhodné pre menšie i veľké svadby s kapacitou do 160 osôb.

Náš tím je pripravený zabezpečiť za Vás všetko počas vašej svadby a vy sa tak môžete pokojne venovať jedinečným svadobným okamihom, ktoré sa už nebudú opakovať.

Svadobný apartmán Classic

Novomanželom a všetkým zaľúbencom ponúkame náš svadobný apartmán Classic s baldachýnom, “hviezdnym” nebom a zlatými tapetami. Veľkorysý priestor, v ktorom dominuje secesný štýl v modernom prevedení spravia váš pobyt u nás skutočne výnimočným. V apartmáne je k dispozícii aj obývacia časť a veľká kúpeľňa s vaňou i sprchovým kútom.