NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Hotel ELITE

Svadba v Hoteli ELITE Nová Dubnica je zárukou kvality. Chceme byť súčasťou vašich výnimočných zážitkov, aby sme Vašu predstavu zmenili na realitu. Naše dlhoročné skúsenosti Vám uľahčia pripraviť Váš deň tak, aby sa stal nielen pre Vás, ale aj pre Vašich hostí nezabudnuteľným. Váš ELITE WEDDING tým.

Svadba v Hoteli ELITE

Plánujete veľkú svadbu alebo skôr menšiu svadobnú hostinu v kruhu najbližších? V našom Hoteli ELITE si môžete vybrať z väčších či komornejších priestorov. Všetky sály a salóniky sú moderné a prispôsobené tak, aby ulahodili oku i tým najnáročnejším klientom. Kapacita svadobnej sály je 150 osôb a salónikov do 40 osôb. Naša gastronómia je spojením dizajnu a kulinárskeho umenia nášho šéfkuchára. Čerstvosť a kvalita surovín sú základom našej kuchyne.  Zloženie svadobného menu si vyskladáte podľa vlastných predstáv (počet chodov servírovaného menu, zloženie a počet jedál v neskoršom bufete).  Aby ste si boli istí, že ste si menu vybrali správne, spravíme Vám ochutnávku hlavného chodu zdarma.


➤  KAPACITA SVADOBNÝCH PRIESTOROV 👤 150 osôb

Ako darček pre novomanželov ponúkame ubytovanie v novomanželskom apartmáne ZDARMA. Pre svadobných hostí je k dispozícií ubytovanie s kapacitou 80 hostí.

Ak máte vhodný pozemok, záhradu či kúsok miesta v prírode, vieme Vám pomocou svadobného stanu zmeniť toto miesto na skutočnú rozprávku s magickou atmosférou. My zabezpečíme všetko ostatné, vrátane skúseností a nápadov.