NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Hotel GLAMOUR ****

Svadba je nepochybne jedným z najdôležitejších okamihov v partnerskom živote. Je spečatením vzájomnej lásky, dôvery a odhodlania zotrvať bok po boku. Preto nám bude cťou, ak sa rozhodnete osláviť Vašu svadbu na Šírave práve v hoteli Glamour **** a umožníte nám sprevádzať vás v najkrajších okamihoch vášho života.

Široká variabilita pri organizovaní vášho veľkého dňa. Pre romantikov ponúkame možnosť organizovania svadobného obradu pod holým nebom na brehu Zemplínskej šíravy.

Rozprávková svadba v Hotel GLAMOUR **** na Šírave

Pre VÁŠ veľký deň, svadbu na Šírave je hotel Glamour **** ideálne miesto. Obrad pod holým nebom s rozprávkovým výhľadom na vodnú plochu Šíravy, či vnútorné priestory s kapacitou do 250 hostí. Pre viac informácií ohľadom dostupnosti termínov a cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.

Ubytovanie pre svadobných hostí

V rámci organizovania rozprávkovej svadby ponúkame pre vašich hostí ubytovanie v luxusnom apartmáne, alebo izbách Comfort alebo Standard.


Svadobná cesta na Slovensku či rozlúčka so slobodou

Plánujete svadobnú cestu na Slovensku alebo naozaj parádnu rozlúčku so slobodou? Považujte Hotel Glamour **** na brehu Šíravy ako svoju destináciu pre nezabudnuteľný zážitok. Vychutnajte si možnosť súkromného wellness s welcome drinkom a možnosťou následného objednania si nápojov z ponuky hotela, alebo malého občerstvenia v podobe misy s ovocím. Ponuku je možné využiť v priebehu celého týždňa v čase od 10:00 do 24:00 hod. Rezervácia je potrebná vopred na recepcii hotela.