NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Hotel Grand Jasná

V Hoteli Grand Jasná budete ako v rozprávke. V lone prírody, pod oknami žblnká horský potok Demänovka a vy sa prebúdzate v centre najlepšieho slovenského celoročného strediska Jasná.

Svadba v Hoteli Grand Jasná

Stredisko Jasná, gurmánska kuchyňa, prvotriedny servis a profesionálne služby. To je dôvod, že Hotel Grand Jasná je ideálnou voľbou pre usporiadanie vašej dokonalej svadby. Reštaurácia a konferenčné miestnosti podčiarkuje výhľad na Chopok a naše bohaté skúsenosti s organizovaním veľkých podujatí.

V Hoteli Grand Jasná zabezpečíme za Vás všetko počas vašej svadby a vy sa tak môžete pokojne venovať jedinečným svadobným okamihom, ktoré sa už nebudú opakovať.

O stredisku Jasná

Stredisko Jasná sa nachádza v národnom parku Nízkych Tatier a predstavuje najväčší lyžiarsky areál v strednej a východnej Európe. S výbornými podmienkami pre zimné športy na severnej i južnej strane Chopku (2 024 m). Jasná ponúka 50 km lyžiarskych tratí, pričom väčšina z nich sú dlhé športové trate, 12 freerideových zón, snow park, bohatý aprésski program, najnovšiu infraštruktúru kabínových a sedačkových lanoviek. Počas leta si tu prídu na svoje všetci milovníci turistiky či zábavných a gastronomických podujatí.

Nájdete tu komplexné služby vrátane ubytovania v luxusných hoteloch a apartmánoch v alpskom štýle, kvalitnú gastronómiu, športové obchody, prenájom a servis lyžiarskeho vybavenia a ebikov.