NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Hotel ŠACHTIČKA ***

Povedzte si svoje “áno” v Hoteli ŠACHTIČKA, v romantickom horskom prostredí v blízkom okolí mesta Banská Bystrica. Svadba v takomto jedinečnom a malebnom prostredí pod Panským dielom je splneným snom pre milovníkov prírody aj všetkých romantikov.

Zahaľte svoj najkrajší deň do elegancie a poistite ho zárukou našich dlhoročných organizačných skúseností. V Hotel ŠACHTIČKA Vám pripravíme svadbu Vašich snov a postaráme sa o všetko, čo k tomuto dôležitému dňu patrí. Romantická výzdoba, úžasne pripravené jedlo pre Vašich hostí, hudba, ktorá vás hneď dostane na parket a to všetko zachytené na profesionálnych fotografiách, ku ktorým sa vrátite aj po rokoch. Tento deň je o Vás, preto organizáciu nechajte na náš profesionálny tím, ktorý sa postará aj o najmenší detail – Hotel ŠACHTIČKA ***.

Pokiaľ si želáte svadobný obrad v prírode, alebo v našich priestoroch, je to možné. Poskytujeme ubytovanie a servis aj po svadbe. Príjemné after párty v kolibe alebo formou pikniku.

Horský hotel ŠACHTIČKA – svadba štýlovo a jedinečne

Aby ste prežili svadobný deň bez stresu, s radosťou na seba prevezmeme starosti s jeho organizáciou. Zabezpečíme svadobnú výzdobu v rôznych farebných kombináciách, s nádhernou kvetinovou dekoráciou.

Svadobné menu Vám navaria tí najlepší kuchári podľa Vašich požiadaviek. O skvelú zábavu sa postará hudobná produkcia, na výber je živá hudba, klavirista, alebo DJ. Zariadime aj ohňostroj, polnočný bufet, či výslužky pre Vašich hostí.

UBYTOVANIE

V Hoteli Šachtička Vám ponúkame ubytovanie až v 44 dvojlôžkových izbách a 3 apartmánoch (kapacita 94 pevných lôžok + 40 prísteliek). Útulne zariadené izby ponúkajú kombináciu tradičnej rodinnej atmosféry a moderného komfortu.