NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Hotel Zerrenpach Osrblie

Je pre Vás vysnená svadba v prekrásnej prírode, ďaleko od rušných turistických centier? Tak potom Hotel Zerrenpach Osrblie *** je tým Vašim pravým svadobným miestom. Nachádza sa v malebnej dedinke Osrblie mikroregiónu Čierny Hron, v okrese Brezno.

Svadba v Hoteli Zerrenpach Osrblie

Užite si svoj veľký deň bez starostí. Zorganizujeme Vám svadbu podľa vašich predstáv, Vyberať môžete z nášho svadobného balíčka slávnostných jedál, služieb a výzdoby, ktorý Vám uľahčí prípravu Vašej svadby. Môžete si zostaviť svoj svadobný deň bez stresu podľa Vášho individuálneho vkusu, výberu a chuti v pokoji domova.

Svadobné torty, koláče, candy bar

Pre vašu svadbu zabezpečíme okrem kompletného cateringu dodávku originálnych svadobných tôrt, koláčov alebo candy baru, ktoré vytvárajú naši špecializovaní pekári priamo u nás. Obľúbenou svadobnou tortou sú naše tzv. naked cakes, ktoré sú nielen chutné ale aj krásne na pohľad

Svadobná výzdoba

Povedzte nám o svojich predstavách a štýle svadby, navrhneme pre vás dekoráciu sály na mieru. V spolupráci s našimi partnermi zabezpečíme kvetinovú výzdobu.

Svadobný obrad v exteriéri

Exteriér hotela je možné využiť aj na obľúbený obrad pod holým nebom. Pripravíme pre vašich hostí sedenie, zabezpečíme výzdobu miesta, kde si poviete svoje áno.

Svadobné menu

Vyberte si z nášho ukážkového svadobného menu alebo nám povedzte o svojich predstavách slávnostného občerstvenia.


Svadobná cestu, či rozlúčka so slobodou

Hotel Zerrenpach Osrblie je prekrásne miesto aj na netradičnú svadobnú cestu na Slovensku, či parádnu rozlúčku so slobodou. Jeho poloha je v bezprostrednej blízkosti biatlonového areálu, pričom prostredie hotela ponúka aktívne vyžitie počas celého roka. Neďaleko od nás sa nachádzajú Nízke Tatry.

V reštaurácii Hotela Zerrenpach na Vás čaká veľmi príjemná atmosféra a zaujímavá ponuka jedál a nápojov za prijateľné ceny. V príjemnom prostredí okolia nájdete pokoj a kľud, ničím nerušený relax. Turisticky atraktívna oblasť nepresýtená komerčnými objektmi a atrakciami je priamo stvorená pre ľudí, ktorí vyhľadávajú pokojné miesto s dostatkom ponúkaných služieb pre svoj aktívny relax v lone prírody ďaleko od rušných turistických centier.

Wellness – Vaše vzácne relaxačné momenty

Vstúpte do nášho malého sveta plného pokoja a relaxácie a nechajte rozmaznávať svoje telo aj myseľ. Naše útulné wellness s relaxačným bazénom, fínskou saunou a hydromasážnou vaňou má limitovaný vstup pre 22 osôb, preto si chvíle pohodlia užijete v súkromí. Chvíle oddychu si môžete spríjemniť obľúbenými masážami z našej ponuky. Vychutnajte si pobyt plný oddychu, zmyselných vôní a vzácnych chvíľ, ktoré budú patriť len vám.

Bowling, relax aj športové vyžitie

PUB Kúrnik-šopa ponúka našim návštevníkom hotela nielen využitie bowlingovej dráhy ale aj prehliadku nádherných exponátov. V mulkltifunkčnej hale nájdete miesto pre malé športové výkony a v babičkinej čitárni, v kútiku nabitom nostalgiou si užijete chvíľku pre seba.

Môžete si zaposilovať v našej posilňovni s novým vybavením na cvičenie, alebo v zime využiť požičovňu bežiek, kde máme všetko pre váš športový deň v bežkárskom areáli.

Vonku nájdete minigolf, malé športové dobrodružstvo priamo pred hotelom, profi ihrisko pre aktívnych aj pasívnych hráčov plážového volejbalu alebo vyskúšajte kolobežkovanie v teréne na kolobežkách s našej požičovne.