NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Pension Hellene Piešťany

Doprajte si poriadny oddych alebo príjemnú menšiu svadbu s ubytovaním v kúpeľnom meste Piešťany. Pension Hellene Piešťany ponúka komfortné ubytovanie až do 60 osôb. Izby sú vybavené moderným a elegantným nábytkom. Súčasťou každej izby je sprcha, apartmán – vaňa, WC, telefón, LCD televízor, chladnička. Ponúkame pobyty s raňajkami alebo s polpenziou. V prípade záujmu pre Vás pripravíme menšie svadby, rodinné oslavy, či firemné večierky i posedenia pri grile. V našom relaxačno-oddychovom centre si môžete oddýchnuť aj zašportovať.

Reštaurácia v Pension Hellene Relax Club *** má kapacitu 40-50 osôb a radi Vám usporiadame menšiu svadbu s ubytovaním. Naša kuchyňa ponúka bohatý výber jedál a v letných mesiacoch je hosťom k dispozícii vonkajšia terasa s grilom.

Rozlúčka so slobodou či svadobná cesta na Slovensku

Sme ideálnym miestom pre svadobnú cestu na Slovensku, či na rozlúčkový relax-víkend pre družičky. U nás môžete relaxovať, športovať, navštíviť krásne kúpele Piešťany, alebo sa túlať po okolitých hradoch.


Relax a terapia v Pension Hellene Piešťany

 • pravá fínska sauna s parnými nárazmi
 • parná a infra sauna
 • jacuzzi a vnútorný bazén s protiprúdom
 • vonkajší bazén
 • suchý uhličitý kúpeľ
 • gelové, bahenné a sopečno-pieskové zábaly
 • masáže

Klasická masáž
Klasická masáž sa ordinuje po bazéne. Pri masáži hosť leží uvoľnene na masážnom lôžku a fyzioterapeut masíruje časť alebo celé telo. Masáž zlepšuje krvný obeh, prekrvenie svalov, zásobenie svalov kyslíkom a spevnenie väzivových puzdier. Napomáha tiež udržovaniu kondície a zvyšovaniu odolnosti organizmu.

Jacuzzi
Klient leží pokojne vo vode, ktorá mu premasíruje problematické miesta. Vodnou masážou dosiahneme prekrvenie a spevnenie svalov a zlepšenie kondície. Masáž trvá 15 min.

Bahenné zábaly
Terapia je podávaná igelitových vreckách. Priaznivo ovplyvňuje obnovu kožných buniek, pôsobí antibakteriálne a posilňuje imunitu. Svojím zložením zvyšuje prekrvenie, zlepšuje činnosť svalstva a kĺbov, podporuje rýchlejšie vstrebávanie krvných výronov, zlepšuje hojenie ťažkých kožných ekzémov, zlepšuje stav pomarančovej pokožky, doba trvania je 20 min.

Gelové zábaly
Používajú sa pri liečbe bolestivých po úrazových stavov a reumatických chorobách, pretože uvoľňujú stuhnuté svaly a vyvolávajú prekrvenie takých tkanív, ktoré sú citlivé na nedostatok kyslíka (kosti, chrupky, väzivá, šľachy, vnútorné cievne steny, očné šošovky, mozog, svalstvo). Využívame tú vlastnosť parafínu, že tuhne pri teplote 55oC a pritom odovzdáva značné množstvo tepla. Procedúra trvá 20 minút.

Sauna s parnými nárazmi
Táto hypertermická procedúra so striedaním tepelných podnetov sa využíva na upevňovanie imunity a otužovanie organizmu. Trvá 20 – 25 min.

CO2 suchý uhličitý kúpeľ
Suchý kúpeľ v CO2, pri ktorom je klient zabalený do nepriepustného vreca, naplneného oxidom uhličitým. Používa sa pri chorobe srdca, urologické indikácie, blahodárne pôsobí na osoby, ktoré pracujú v stresových povolaniach, pozitívne pôsobí v tehotenstve, u športovcov zvyšuje svalové prekrvenie a tým výkonnosť, skracuje pocit bolesti svalov a únavy.


Výlety na okolité hrady

 • Hrad Beckov
 • Hrad Tematín
 • Hrad Čachtice
 • Topoľčiansky hrad

Podrobnosti o výletoch nájdete TU