NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Pánsky svadobný oblek

Inšpirujte sa pre svadby tohtoročnej sezóny

ozeta, pansky oblek, oblek, na svadbu, oblek, spolocensky, zenich, svadba

Svadobná sezóna 2024 je tu! Prinášame vám inšpiráciu na pánsky oblek a aj svadobný dress code.

Spoľahnite sa na ponuku pánskych oblekov OZETA vyrobených na Slovensku. Už viac ako 80 rokov je naším poslaním byť súčasťou veľkých udalostí v živote našich zákazníkov. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou a pripravte sa na svoju svadbu ešte dnes. S výberom obleku a doplnkov k nemu vám radi poradíme na ktorejkoľvek zo siedmich predajní na Slovensku a v Českej republike.

Na každej svadbe sa zameriava pozornosť na nevestu a ženícha – je to ich veľký deň. Na tejto významnej osobnej, partnerskej a spoločenskej udalosti je to pri voľbe svadobného odevu pre nevestu o niečo jednoduchšie ako v prípade ženícha. Hoci výber správnych svadobných šiat nie je v žiadnom prípade ľahký.

Ženích podlieha množstvu spoločensky zaužívaným pravidlám a očakávaniam. Vzhľad svadobného obleku je výpoveďou jeho osobného vkusu, a zároveň podčiarkuje vizuálne puto medzi svadobným párom.

SVADOBNÝ DRESS CODE

ozeta, pansky oblek, oblek, na svadbu, oblek, spolocensky, zenich, svadba
ozeta, pansky oblek, oblek, na svadbu, oblek, spolocensky, zenich, svadba

Rozhodnutiami ako je miesto a dátum svadby zároveň udávate tón, alebo celkové naladenie, ktoré chcete na svojej svadbe docieliť. 

Dress code je zvyčajne veľmi konzistentný pri formálnych a oficiálnych príležitostiach. Je teda presne určené, ktoré oblečenie si musíte na danú príležitosť obliecť, regulovaná je aj doba nosenia. Na vašej vlastnej svadbe je pekné to, že tieto pravidlá sú čiastočne potlačené – môžete si obliecť takmer všetko, čo sa vám páči a vyjadriť tak váš osobitý vkus. 

Vašim svadobným lookom by ste mali však ako hlavný ambasádor vlastnej svadby dotvárať obraz témy svadby.

Zahrnutie požadovaného oblečenia pre hostí do pozvánok, je vynikajúci spôsob, ktorým zefektívnite vzhľad celkového svadobného štýlu, a zároveň poskytnete hosťom pokoj v duši tým, že budú vedieť, čo si majú obliecť. Zorientujte sa v populárnych svadobných štýloch a vyberte správny pánsky oblek prostredníctvom nášho blogu:

VYSTIHNITE SVOJU JEDINEČNOSŤ

Trend ,,Black tie is back!‘‘, je rozhodne najsilnejším posolstvom aj svadobnej sezóny 2023. Po tom, čo sezóny večierkov absentovali, sú ľudia viac ako kedykoľvek predtým nadšení, že sa môžu obliekať na formálne udalosti. Smoking je najvyšším spoločenským levelom, ktorý môžete dosiahnuť. Pokiaľ by ste chceli ľahšiu alternatívu, stavte na čierny oblek. Neexistuje nič tradičnejšie a výraznejšie, ako čierno-biely kontrast, ktorý vytvára nevesta so ženíchom.

Mnoho mužov tradične uprednostňuje čierny či tmavomodrý pánsky oblek. Ak ale radi odvážne skúšate módne trendy, môžete si vybrať svoj obľúbený outfit z rôznych žiarivých farieb. Svadobné obleky v sýtej či pastelovej modrej, sivej farbe alebo aktuálnej hnedej dodávajú ženíchovi jedinečný a osobitý módny vzhľad. Na oslavu v lete môžete zvoliť aj svetlé oblečenie. Obzvlášť aktuálna je ľanová optika v materiáli obleku.

ozeta, pansky oblek, oblek, na svadbu, oblek, spolocensky, zenich, svadba

PÁNSKY OBLEK S OSOBNÝM PRÍSTUPOM

Váš svadobný deň je vzrušujúci a stresujúci. Je preto dôležité, aby sa muži vo svojich svadobných oblekoch cítili príjemne. 

Bez ohľadu na názor príbuzných alebo priateľov. Nenechajte sa zlákať dočasnými módnymi trendmi krikľavými farbami, či extravagantnými strihmi. Nebojte sa odvážne vyskúšať rôzne obleky, a zároveň tiež dbajte na kvalitu. V obleku by ste sa mali cítiť dobre a predovšetkým by mal perfektne padnúť na vašu postavu. Veľkú rolu zohráva aj výber kvalitného materiálu. Odborný personál vám rád poradí.

Dokonalý pánsky svadobný oblek väčšinou nenájdete na prvý pohľad. Až keď si oblek oblečiete, uvidíte, či vám sedí dobre.

ozeta, pansky oblek, oblek, na svadbu, oblek, spolocensky, zenich, svadba

PÁNSKY OBLEK

Už viac ako 80 rokov sme súčasťou veľkých udalostí v živote našich zákazníkov. Pánske obleky OZETA, vyrobené na Slovensku. 

MALÉ DETAILY TVORIA VEĽKOLEPÝ CELOK

Pomocou malých detailov získa váš svadobný look originalitu, ktorú chcete docieliť. S výberom topánok, kravaty, vreckovky, vestičky či manžetových gombíkov dotvárate celkovo vycibrený vzhľad dbajúci na každý detail. 

Sú to práve doplnky, prostredníctvom ktorých muž vo formálnom dress code dáva najavo svoj osobný vkus.

ozeta, pansky oblek, oblek, na svadbu, oblek, spolocensky, zenich, svadba
ozeta, pansky oblek, oblek, na svadbu, oblek, spolocensky, zenich, svadba

Autor článku: OZETA