NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

ALEXIA Beauty Studio

ALEXIA Beauty Studio – unikátne štúdio krásy s najnovšími a najúčinnejšími medicínskymi technológiami na skrášľovanie tváre a tela. Bezbolestná rázová vlna s rádiofrekvenčnou biostimuláciou a mezoterapia s diatermiou – exkluzívne v Beauty Studiu ALEXIA.

ALEXIA Beauty Studio – naše služby:

Okamžité omladenie pleti Tecar terapiou

Pleť získa okamžité výrazné spevnenie, rozjasnenie, intenzívnu hydratáciu a výživu neinvazívnou mezoterapiou s kyselinou hyaluronovou a ozónom. Rádiofrekvenčnou biostimuláciou dosiahneme zvýraznenie kontúr tváre a celkové omladenie pleti o niekoľko rokov. Veľmi cenené a účinné intenzívne omladenie aj pred významnými udalosťami v živote, kedy chceme vyzerať čo najlepšie. Účinok ošetrenia je nielen okamžitý, ale pri viacnásobnom absolvovaní dosiahneme aj dlhodobý efekt – podporu procesu tvorby kolagénu a elastínu v pokožke.

Vyhladenie vrások na tvári

Vyhlaďte si jemné a stredné vrásky z čela, okolia očí, úst, vrások od nosa k ústam – získajte výrazný návrat mladosti a oživenie unavenej pleti. Kyselina hyaluronová intenzívne hydratuje, oživuje a zjednocuje štruktúru pleti. Mezoterapia v synergii s diatermiou podporia tvorbu kolagénu a elastínu, čím sa dosiahne aj dlhodobý efekt vyplnenia vrások.

Spevnenie pokožky krku a dekoltu

Váš krk a dekolt omladne na počkanie – dodáme energiu vašim bunkám. Rádiofrekvenčná biostimulácia spolu s mezoterapiou spevní, oživí, vypne a vyhladí pokožku krku a dekoltu s okamžitým aj dlhodobým efektom vďaka podpore prirodzenej tvorby elastínu a kolagénu. Pokožka pomocou kyseliny hyaluronovej nadobudne nádherný hydratovaný a oživený vzhľad. Efekt oživenia a spevnenia pokožky, odstránenie príznakov starnutia, zvlášť uvoľnenej alebo klesajúcej pokožky – to je rádiofrekvenčná biostimulácia v kombinácii s transdermálnou aplikáciou výplňových látok.

Zväčšenie objemu – výplň pier

Získajte výraznejšie, živšie a plnšie pery. Ošetrením ozónom a kyselinou hyaluronovou sa uvoľnenia mimické svaly okolo úst s efektom následného vyhladenia pokožky a odstránenia periorálnych vrások zasahujúcich do línie pier. Zmiernenia sa aj tzv. fajčiarske vrásky.

Mezoterapia s diatermiou

Bezbolestná hĺbková hydratácia a oživenie pleti, spevnenie kontúr tváre (odbúranie tuku z dvojitej brady). Vrátime mladosť ochabnutej a unavenej pleti omladeným a oddýchnutejším vzhľadom. Odporúčame najmä na oživenie, rozžiarenie a hydratáciu suchej a citlivej pleti. Pravidelným absolvovaním zabezpečíme pleti dlhotrvajúce spevnenie a spružnenie. Prirodzeným procesom tvorby kolagénu predchádzame vzniku vrások a ochabovaniu pokožky.

Mikromasáž očného okolia

Špecifická masáž – má relaxačné aj regeneračné účinky. Zlepšuje vitalitu tkanív, napomáha odstraňovať opuchy a kruhy pod očami. Vyhladzuje vrásky, uľavuje bolestiam hlavy a napomáha regenerácii tkanív. Odporúčame dopriať si túto jedinečnú masáž už v pomerne mladom veku, nakoľko sa v okolí očí tvoria vrásky ako prvé. Mikromasáž stimuluje a zlepšuje krvný obeh, okysličuje pleť, aktivuje zakončenia nervov, vyplavuje toxíny, uvoľňuje napätie svalov čela a okolia očí, zvyšuje pružnosť tkanív. Vynikajúco dopĺňa efekt všetkých tvárových prístrojových ošetrení Tecar terapiou.

Liftingová masáž tváre

Luxusná vypínacia masáž s viditeľným účinkom už po prvom absolvovaní. Vyhladzuje pleť až k pocitu “vyžehlenia vrások”. Spevňuje kontúry tváre, zlepšuje prekrvenie, odplavuje odpadové produkty látkovej výmeny, navracia pokožke mladistvú pružnosť.. Je určená najmä pre stresovanú, unavenú a ochabnutú pleť. Súčasťou procedúry je aplikácia liftingovej masky, sérum a krém. Vynikajúco dopĺňa efekt všetkých tvárových prístrojových ošetrení Tecar terapiou.

Odstránenie strií – brucho, boky, nohy

Veľmi účinné odstránenie čerstvých strií po pôrode, rýchlom náraste váhy (posilňovanie, rast v období puberty). Výrazná eliminácia viditeľnosti starších strií. Rázová vlna s biostimuláciou zvýši pružnosť spojivového tkaniva – podporí produkciu kolagénu a elastínu, následne dochádza k vyhladeniu a obnoveniu celistvosti pokožky.

Odstránenie celulitídy – boky, zadok, nohy

Rázová vlna s rádiofrekvenciou zmierňuje až odstraňuje prejavy celulitídy. Dosiahneme krásnu, hladkú a tonizovanú pokožku. Dochádza k odblokovaniu toku krvi a kyslíka v nedostatočne zásobených celulitických tkanivách. Nastáva zlepšenie cirkulácie, návrat kože k napnutému vzhľadu, obnova zdravia celej pokožky a prevencia vzniku celulitídy.

Spevnenie ochabnutej pokožky

Rázová vlna s rádiofrekvenciou postupne vypína a vyhladzuje spodnú stranu paží, vnútornú stranu stehien a pokožku na bruchu. Dosiahneme spevnenú, vypnutú, vyhladenú a posilnenú pokožku. Zabezpečíme návrat pružnosti a pevnosti pokožky podporou tvorby kolagénu a stimuláciou tvorby kyseliny hyaluronovej prirodzenou cestou.

Odstránenie tukového tkaniva – Adipozity

Schudnutie v miestach adipozity (lokálne nahromadeného tuku), najmä v oblastiach brucha, bokov, zadku, stehien a kolien. Dochádza k rozpusteniu a odplaveniu prebytočného tuku bez poškodenia buniek, zabezpečeniu jeho odtoku, podpore krvného zásobenia pokožky ošetrovaného miesta a k spevneniu pokožky mechanickou stimuláciou aktivity fibroblastov – buniek zodpovedných za tvorbu nového kolagénu a elastínu.

Uvoľnenie bolesti Rázovou vlnou ReCell

Pôsobenie bezbolestnej rázovej vlny a hĺbkový efekt rádiofrekvenčnej biostimulácie poskytuje okamžitú úľavu stuhnutým svalom, prebieha úplne bez anestézie, liekov a vedľajších účinkov, má analgetický (protibolestivý) účinok. Pri akútnych príznakoch dochádza k výraznému zmierneniu bolesti už po prvom ošetrení unikátnou rázovou vlnou. Pri chronických problémoch sa výsledok dostavuje po ošetrovacej kúre pozostávajúcej zvyčajne zo 4 až 6 ošetrení v závislosti od stupňa problému.

Výnimočné produkty na Beligo.sk

Pozývame Vás aj do nášho jedinečného eshopu. Neponúkame vám len výnimočné produkty, ale skutočný zážitok, ktorý vás uchváti. Naše skúsenosti, odbornosť a zameranie sa na kvalitu, s vysokou úrovňou servisu pred a po nákupe, nás odlišujú od ostatných eshopov na trhu.

Produkty, ktoré u nás nájdete používame, používajú ich naši priatelia a známi, naši partneri – profesionálne salóny a ich klienti. Všetci ich máme naozaj radi, pretože sme ich dôkladne vybrali, otestovali a sme nadšení z ich zloženia, efektu a pocitu, ktorý nám dávajú.

Vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia. Vždy keď budete potrebovať poradiť, sme tu pre vás a radi vám pomôžeme.

Doplnkové informácie
  • Parkovanie
  • Platba kartou