NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Kľúč k dokonalej svadbe? Jednoznačne jej atmosféra!

svetielkov, retaze, Kľúč k dokonalej svadbe, Jednoznačne jej atmosféra, osvetlenie, svadba, svetla na svadbe

Každá nevesta má predstavu o dokonalej svadbe úplne inú. Jedna nevesta chce pozvať množstvo hostí, druhá chce naopak svadbu v užšom kruhu priateľov, tretia môže túžiť napríklad po svadbe na zámku. Všetky ale majú jedno spoločné. Chcú, aby svadba bola presne podľa ich predstáv a aby na ňu mali len tie najkrajšie spomienky. Na to potrebujete jednu hlavnú vec. Atmosféra. Pokiaľ na svojej svadbe vytvoríte dokonalú atmosféru, nemusíte sa báť, že by zvyšok nefungoval. A ako vykúzlite úsmev na tvári deťom aj starým rodičom a zároveň si zaistíte podmienky pre skvelé fotky zo svadby?

Pomôžu vám svetielka!

svetielkov, retaze, Kľúč k dokonalej svadbe, Jednoznačne jej atmosféra, osvetlenie, svadba, svetla na svadbe
svetielkov, retaze, Kľúč k dokonalej svadbe, Jednoznačne jej atmosféra, osvetlenie, svadba, svetla na svadbe

Obradom svadba ešte len začína!

Pre každého svadba predstavuje niečo úplne iné. Medzi hosťami vždy nájdete niekoho, kto sa teší hlavne na jedlo a pitie, alebo na to, že sa stretne s priateľmi a užije si s nimi pohodový deň. Pre väčšinu novomanželov (a ich rodín) je svadba predovšetkým o obrade. Je to bezpochyby najviac stresujúci moment celej svadby a tak nie je divu, že si novomanželia začnú celý deň poriadne užívať až po jeho skončení.

Po spoločnom obede, prípadne raute sa začína zábava uvoľňovať, ľudia sa bavia, hrajú rôzne svadobné hry a s tým, ako sa začína stmievať, začínajú aj tancovať. V tomto momente, keď denné svetlo zmizne úplne, je dôležité vytvorenie príjemnej svetelnej kulisy pre vašich hostí, aby sa cítili ďalej príjemne. Jemné, tlmené a teplé osvetlenie, ktoré každému poskytne práve toľko svetla, aby videl, čo potrebuje a zároveň mal každý dostatok súkromia.

Pretože, ako už bolo spomenuté, je každá svadba iná a hlavne inak veľká, musíte zvoliť správnu mieru osvetlenia. A ideálna voľba je Svetielkov!

Hlavne jednoducho!

Príprava svadby môže byť veľmi náročná a tak by všetko, čo objednávate na svadbu, malo fungovať predovšetkým jednoducho. Tým sa Svetielkov rozhodne riadi a preto do ponuky pripravil tri sady svetielok, ktoré sa delia podľa toho, ako veľmi svetielka máte radi a koľko ich na svoju svadbu budete chcieť použiť.

Sada Mini obsahuje celkom 110 metrov svetelných reťazí, sada Standard je potom o poznanie väčšia – je v nej obsiahnutých celkom 400 metrov reťazí. A ten, kto chce mať naozaj bohatú svetelnú výzdobu, vyberie sadu Maxi. Kilometer svetielok totiž urobí dokonalú atmosféru všade. Ku každej sade navyše patrí svetelná opona a taktiež svetelné nápisy, ktoré sa na svadbu dokonale hodia. A koľko zaplatíte? Od 65 do 209 eur. Vrátane dopravy tam aj späť. 

Požičanie svetielok by jednoducho nemala byť veda.

Pri svadobných prípravách je tiež dôležité, aby vám zabrali čo najmenej času a všetko pre vás bolo čo najjednoduchšie.

Svetielkov vám preto doručení všetky svetielka s predstihom do pobočky zásielkovne, ktorú si vopred vyberiete. Po svadbe svetielka len uložíte späť do krabice, použijete priložené štítky a pošlite späť.

Aby ste mali svadobné prípravy čo najľahšie, sú súčasťou balenia aj batérie pre krátke reťaze a nápisy a svetielka sú vždy namotané tak, aby ste mohli okamžite začať s inštaláciou!

Najlepšie spomienky na svadbu sú tie z večera

svetielkov, retaze, Kľúč k dokonalej svadbe, Jednoznačne jej atmosféra, osvetlenie, svadba, svetla na svadbe

K svadbe patrí zábava, smiech, radosť a množstvo ďalšieho. Tá najväčšia párty často začína práve až v neskorších hodinách a určite nám dáte za pravdu, že svetielka takú atmosféru posunú na úplne inú úroveň. Pokiaľ nám neveríte, skúste si na okamih predstaviť, ako by vyzeral vianočný stromček bez svetielok.

Ak sa vám svetelné dekorácie páčia, môžeme vám odporučiť samozrejme aj ďalšie prvky, ktoré celý dojem len zvýraznia. Môžete použiť lucerny, sviečky, prskavky a veľa ďalšieho! Tie vám síce Svetielkov nedodá, ale všetko bude vyzerať dokonale!

A pokiaľ potrebujete inšpiráciu, nahliadnite do galérie.