NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Korimanka

Povedzte áno v dych berúcej prírode, pod borovicovým lesom pri rybníku. Korimanka svadobný stan, to je Vaša svadba v krásnom prostredí, v tesnej v blízkosti miest Prešov a Košice, v Kvačanoch pri Prešove.

Pokojná atmosféra lesa vytvára magickú atmosféru, ktorá vám umožní uniknúť chaosu sveta a prijať jednoduchosť a čistotu prírody. Toto malebné prostredie ponúka jedinečné pozadie pre úžasné svadobné fotografie, zachytávajúce podstatu vašej lásky na pozadí žiarivých zelených a zemitých tónov. Ak sa rozhodnete osláviť svoju svadbu v prírode, Korimanka je tým pravým miestom.

Zažite neopísateľnú atmosféru v svadobnom a eventovom areáli s reštauráciou Korimanka, ktorý sme pre Vás vytvorili priamo pod borovicovým lesom pri rybníku. Svadobný stan s krásnym výhľadom do rozkvitnutej záhrady, kamenné múriky a jazierka sú perfektnými kulisami aj na fotenie. Vďaka tichej prírode majú o skvelú zábavu postarané aj tí najmenší hostia.

Svadba v blízkosti miest Prešov a Košice – Korimanka

Prečo usporiadať svadbu v Korimanke?

  • profesionálny šéfkuchár kuchtí priamo v Korimanke
  • milý personál
  • komunikácia s majiteľmi
  • vlastný dekoračný servis vrátane kvetinovej výzdoby
  • grafické štúdio k dispozícii na mieste

 

Volám sa Denisa a som tu preto, aby som Vám pomohla s návrhom a výrobou svadobných tlačovín. Rada tvorím nové veci, preto ma môžete osloviť s vašimi nápadmi, ktoré na internete nenájdete. Lebo sú práve vo Vás a boli vysnívané a potrebujú byť opísané, vyslovené a mnou zrealizované. Nevesty, ktoré nemajú vysnívanú predstavu si môžu zasa vybrať z môjho portfólia.