NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

President Hotel Montfort, Hotel Montfort, Naša svadba, Svadobný vyhľadávač, svadba v Tatrách, svadba Belianske Tatry, Tatranská Javorina, svadba, svadobná sála, svadba v prírode, svadobné priestory, luxury wedding, luxusná svadba, Tatry, wellness, rozlúčka so slobodou, svadobná cesta

President Hotel Montfort ****

Typická slovenská svadba v President Hotel Montfort **** Tatry je čarovný a nezabudnuteľný zážitok. Úchvatné prírodné krásy Belianskych Tatier slúžia ako dokonalá kulisa pre svadobný obrad pod holým nebom s výhľadom na nádherný Muráň.

SVADBA V BELIANSKYCH TATRÁCH – Hotel Montfort ****

Typická slovenská svadba v Belianskych Tatrách, obrad pod holým nebom s výhľadom na Muráň. Nevesta a ženích si vymenia sľuby obklopení prekrásnou prírodou, alebo s majestátnym výhľadom na zasnežené hory. President Hotel Montfort ****, ktorý sa nachádza v srdci tohto malebného prostredia, poskytuje očarujúce a luxusné miesto pre svadobnú hostinu. Vďaka dychberúcemu interiéru svadobnej sály, dokonalým službám a delikátnej kuchyni hotel zaisťuje, že každý prvok svadobnej hostiny je dokonalý.

Hotel Montfort ponúka realizáciu rôznych spoločenských podujatí či voľnočasových eventov: kongresov, seminárov, strategických stretnutí, firemných prezentácií a teambuildingov. Rodinné stretnutia spojené s rodinným bowlingovým turnajom či cyklotúrami do okolia – aj takéto exkluzivitky Vám ponúka hotel Montfort.


➤  KAPACITA SVADOBNÝCH PRIESTOROV 👤 200 osôb

Rozlúčka so slobodou alebo svadobná cesta na Slovensku?

Aj na tieto príležitosti je Hotel Montfort ako stvorený. Wellness – MASÁŽE, SAUNY, BAZÉN, JACUZZI, lyžovačka a kopec možností na výlety.

Wellness centre

Či už uprednostňujete vôňu a teplo sáun alebo rozmaznávanie tela rôznymi masážami, v našom wellness centre je Vám k dispozícii oboje. Zároveň si môžete vychutnať relaxačný bazén s protiprúdom, jacuzzi a doplniť pitný režim osviežujúcimi nápojmi.

O hoteli Montfort Tatry

Od spustenia prevádzky v sedemdesiatych rokov minulého storočia ho výhradne navštevovali len predstavitelia vládnej špičky. Netradičná polooblúková stavba, ako aj interiér s krásnymi krištáľovými lustrami a drevorezbou alebo rôzne salóniky… toto všetko tvorí jeho zaujímavú históriu. Zmodernizovaný a zrekonštruovaný hotel funguje v súčasnosti pod menom Montfort****

Nádherné okolie hotela a jeho poloha poskytujú záruku, že nebudete nikým a ničím rušení. Žiadne betónové plochy, žiadny ruch veľkomiest, žiadni turisti či návštevníci. LEN VY, VAŠA RODINA ČI PRIATELIA ♡

Ku tomu prekrásny výhľad na Muráň, ktorý máte kdekoľvek v hoteli – v reštaurácii, kaviarni alebo v dennom bare – umocní váš dojem z lahodného jedla, chutnej kávy a bylinkového čaju.


WINNER OF THE WORLD LUXURY HOTEL AWARDS 2023 • Luxury Mountain Hotel • Luxury Ski Hotel •

• Luxury Wedding Hotel


  sledujte nás aj na TikToku