NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Šimák Zámok Pezinok

Neexistuje krajšie a vhodnejšie miesto na svadbu než zámok. Zámok je jedinečný priestor, ktorý má množstvo rozmanitých možností a vie splniť akékoľvek želania, očakávania, sny. Pohľad na krásnu Zlatú sálu Kataríny Pálffy v tento deň bude patriť len vám a vašim hosťom. Prežite ten najkrajší deň u nás a oslávte svoj veľký deň honosne, ako sa patrí! Šimák Zámok Pezinok.

  • Zažite nezabudnuteľnú svadbu ako z rozprávky na nádhernom historickom zámku z 13. storočia v Pezinku.

SVADBA NA ZÁMKU – INFORMÁCIE

Maximálna kapacita v Zlatej sály Kataríny Pálffy je 150 hostí. Naša sála so 150 ročnou históriou má osem metrov vysoký strop, zlatú štukovú výzdobu a krištáľové lustre. Jej súčasťou je dvojposchodový vedľajší balkón, ktorý dáva priestoru nadhľad a eleganciu.

Náš obľúbený svadobný balík All Inclusive je v hodnote 159€/osoba. V cene je zahrnutá 4-chodová večera, večerný bufet, prípitok a neobmedzené nealko. Prenájom Zlatej sály aj svadobný apartmán v našom hoteli sú takisto súčasťou balíka.

Bližšiu cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe Vašich požiadaviek.


Šimák Zámok Pezinok – kapacity miestností

Aby bola svadba na mieru vašim predstavám, počtu hostí a typu miestnosti, pozrite si prehľadnú ponuku svadby na zámku. Vyhovuje vám čarovné ZÁMOCKÉ NÁDVORIE s pol vežou na obrat, alebo veľkolepá ZLATÁ SÁLA KATARÍNY PÁLFFY, či Rytierska sála JÁNA KRUŠIČA, terasy…Vyberte si priestor alebo kombináciu týchto miestností, pre najkrajšiu svadbu. Podrobný prehľad priestorov TU.➤  KAPACITA SVADOBNÝCH PRIESTOROV 👤 250 osôb

Video