NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Smolenický zámok

Prežite svoj výnimočný svadobný deň na výnimočnom mieste, ako princezná …na zámku! Romantický Smolenický zámok postavený grófom Pálffym na štýl francúzskych zámkov je ako stvorený na organizovanie svadobného obradu ale aj svadobnej hostiny.

Svadobný obrad na zámku Smolenice

Na Smolenickom zámku je k dispozícii niekoľko priestorov na uskutočnenie civilného svadobného obradu.

Počas celého roku je obľúbený luxusný Červený salón s kapacitou do 60 osôb. Od jari do jesene je to zase Dolné nádvorie bez obmedzenia počtu osôb, či Kaplnka na menšie obrady, kde sa pohodlne usadí približne 20 až 30 osôb.

Obrad je nutné objednať na Miestnom úrade v obci Smolenice.

Smolenický zámok – svadba a svadobná hostina

Smolenický zámok, dokonalé miesto na svadbu, disponuje vlastnou kuchyňou, preto Vám vieme pripraviť od jednoduchších hostín po veľké honosné oslavy s bohatým výberom mäsových špecialít, vegetariánskej, či vegánskej kuchyne.

Počas celého večera je dispozícii bar s obsluhou, kde si môžete dopriať veľa druhov alkoholických aj nealkoholických nápojov. Neustále pracujeme na rozširovaní vínneho lístka, aby sme ulahodili aj tým najnáročnejším klientom.

Veľmi vhodný priestor, ktorý poskytujeme na prenájom pre väčšie svadobné hostiny tzv. Svadobný set zahŕňa Kongresovú sieň, Zámockú jedáleň, Bar. V týchto priestoroch potom prebieha svadobná zábava aj svadobná hostina do maximálneho počtu 85 osôb.


➤  KAPACITA SVADOBNÝCH PRIESTOROV 👤 85 osôb

Svadobnú výzdobu si treba objednať zvlášť. Vieme Vám však odporučiť konkrétne firmy v blízkom okolí.

Ubytovanie svadobných hostí

Nič nie je krajšie, ako stráviť svadobnú noc priamo na zámku! Doprajte si romantiku a využite túto možnosť práve vo Váš výnimočný deň. Smolenický zámok disponuje niekoľkými krásnymi mladomanželskými apartmánmi a dokopy 42 izbami s celkovou kapacitou 106 lôžok (vrátane prísteliek) vhodnými na ubytovanie Vašich svadobných hostí.

Objednanie cateringu

Celé menu na Vašu svadbu vieme vystavať presne podľa Vašich predstáv. Či už ide o slávnostný obed, večeru a bohatý raut alebo celú svadobnú hostinu.

Doplnkové informácie
  • Miesto na sobášny obrad
  • Svadobný priestor s tanečným parketom
  • Jedlá pre ľudí s intoleranciou
  • Svadba na kľúč
  • Parkovanie
  • Vonkajšia terasa
  • Záhrada
  • Možnosť ubytovania