NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

LAURA GOLD

Svadobné obrúčky, snubné prstene a šperky LAURA GOLD

Sme profesionálny tím skúsených odborníkov, ktorí spájajú zlatnícke zručnosti a špičkové technológie do hotového umeleckého diela – LAURA GOLD | svadobné obrúčky, zásnubné prstene a šperky.

Pod značkou Laura Gold® pre Vás vyrábame svadobné obrúčky už od roku 1991. Svojou kvalitou a službami sme sa stali najväčším slovenským a popredným európskym výrobcom obrúčok.

V ponuke máme viac ako 1500 modelov svadobných obrúčok. Vašou výhodou u nás je variabilita, ktorú ponúkame. Pri každej obrúčke Vám na požiadanie zmeníme farebnosť materiálu, povrchovú úpravu, profil, počet a veľkosť kamienkov, či už si vyberiete zirkóny alebo pravé brilianty.

  • Sme tu pre Vás od roku 1991.

Laura Gold® splní Vaše predstavy o dokonalých obrúčkach kvalitou vyhotovenia, dizajnom a dôrazom na detail.

Na výrobu používame vlastnú, puncovým úradom certifikovanú zliatinu 14 karátového. Tiež 18 karátového zlata, ktoré je určené výhradne pre svadobné obrúčky. Vďaka týmto vlastnostiam zlata a kvalitného spracovania našimi odborníkmi sú obrúčky excelentnej kvality a trvácne. Okrem obrúčok v zlatom prevedení Vám ponúkame aj obrúčky zo striebra a platiny.

Obrúčky je možné vidieť, skúsiť a objednať v každom dobrom zlatníctve na celom území Slovenska a v Čechách, na svadobných výstavách, ktorých sa pravidelne zúčastňujeme alebo v našom showroom centre v Trenčianskej Turnej.

Ku všetkým obrúčkam od nás je samozrejmosťou originálne štýlové darčekové balenie, certifikát pravosti a doživotný bezplatný servis.

Doplnkové informácie
  • Parkovanie
  • Platba kartou