NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Povedzte „áno“ na rustikálnu svadbu snov

Svadba v stodole, Svadba v kolibe

Svadba v stodole je obľúbená najmä pre jej jedinečné kúzlo. Často sa tieto svadobné priestory nachádzajú v malebných vidieckych lokalitách, obklopené zvlnenými kopcami a lánmi kvetov. Drevené trámy, obnažené murivo a závesné svetielka prispievajú k rustikálnej atmosfére a vytvárajú skutočne čarovný svadobný deň.

Nezastihnú Vás ani vrtochy počasia. Stodola ponúka takmer vždy vnútorný aj vonkajší priestor, čo umožňuje flexibilitu v prípade nepriaznivého počasia.

Páry si môžu vybrať svadobný obrad v samotnej stodole alebo v okolitom priestranstve. Po slávnostnom ceremoniáli si svadobčania môžu vychutnávať jej nestrojenú, romantickú a útulnú atmosféru.

Stodola väčšinou pojme veľké množstvo ľudí, takže je ideálna pre tých, ktorí majú veľké rodiny alebo veľa priateľov. Večer sa potom tradične trávi tancom, ideálne na živú hudbu, vo veľkorysom priestore. Takáto svadba je skutočne nezabudnuteľný zážitok, ktorý zachytáva podstatu slovenskej kultúry a tradície.

Celkovo je svadba v stodole skvelou voľbou, ako osláviť túto životnú udalosť jedinečným a nezabudnuteľným spôsobom.

Ak aj Vám učarovala svadba v stodole či kolibe, naturálna atmosféra rustikálnych priestorov a túžite svoj veľký deň prežiť práve takto, poďme sa pozrieť na ďalšie výhody týchto štýlových svadobných priestorov.

Okres Vranov nad Topľou

Okres Prievidza

Svadba v stodole, jej prednosti a poskytované služby

Niektoré stodoly ponúkajú všetky služby od obradu, svadobnej výzdoby, hostiny aj ubytovania. Iné zase hostinu riešia napr. partnerským cateringom, či food truckom. Ale všetky bez rozdielu ponúkajú čarovnú atmosféru nevšedného rustikálneho priestoru pre Vašu rozprávkovú prírodnú svadbu. Či už teda máte aj gastro služby pod jednou strechou alebo svadobný catering bude ako doplnková služba, nič to nemení na tejto špecifickej svadbe.

Niet divu, že mladé páry si stodoly obľúbili pre čaro uvoľnenej atmosféry a štýlového priestoru. No určite aj z dôvodu, že strávia svoj svadobný deň na jednom mieste.
Pozrieme sa teda na tie, ktoré sú najideálnejším riešením a to stodoly so zázemím, službami aj ubytovaním.

Svadba v stodole, Svadba v kolibe

Predsvadobná večera či posedenie s družičkami?

svadba v kolibe, rozlúčka so slobodou, družičky, nevesta

Áno, toto poznáme viac z filmov ako z bežnej praxe. Je ale veľkou výhodou necestovať vo svadobný deň. 

Prídete pohodlne podvečer, zobudíte sa bez časového stresu a starostí z presunu už na mieste. Ušetríte čas a môžete začať s prípravami v pohodlí svojej izby. A ďalší bonus na uvoľnenie?

Večer pred svadbou môžete poklebetiť s priateľmi pri pohári vínka, alebo si dať príjemnú večeru v kruhu najbližšej rodiny.

svadba, svadobna sala, svadobna vyzdoba, svadobny vyhladavac, NAŠA SVADBA, jeseň
Svadba v stodole, Svadba v kolibe
Svadba v stodole, Svadba v kolibe
Svadba v stodole, Svadba v kolibe

Obrad a hostina na jednom mieste

Aj pre Vás je predstava formálnej svadby na úrade nepríjemná? Dohodnite si s matrikou sobáš na mieste hostiny a z Vášho ÁNO sa stane príjemný okamih v uvoľnenej a útulnej atmosfére prírody. V pohodlí na jednom mieste, bez presunov Vás aj svadobných hostí. S osobitou rustikálnou atmosférou a pokojom prírody bude Váš veľký deň skutočne mimoriadny.

Príroda dodá kúzlo vášmu špeciálnemu dňu.

nevesta, Luxusná svadba, svadba, Naša svadba, svadba, Svadobný vyhľadávač, plánovač na stiahnutie, svadobný, plánovač, tlač, harmonogram

Zachytiť emócie - svadobné fotenie

Svadba v stodole, Svadba v kolibe, fotenie svadobnych portretov

Svadobné fotenie v stodole či kolibe, v ich exteriéri, či blízkej prírode podčiarkuje emóciu svadobného dňa.

Na svadobné portréty si s fotografom nájdite veľa rozmanitých miest, aby Vaše spomienky boli nezabudnuteľné. Fotenie portrétov je ideálne realizovať na viacerých miestach, aby Vaše svadobné fotografie neboli jednotvárne. A už sme pri tom výhoda koliby, prírody a rustikálnych prvkov. 

V takomto prostredí budú Vaše svadobné portréty nielen rozmanité, ale zaručene prirodzené a tým dokonalé. A to všetko opäť na jednom mieste. To je prírodná svadba v stodole alebo kolibe.

Je na Vás, čo si vyberiete a taktiež samozrejme na mieste a jeho možnostiach, ktoré Vám bude vyhovovať aj vzdialenosťou. Či už si vyberiete svadobné miesto v stodole so zázemím alebo budete mať niektoré služby od partnerských dodávateľov, Vaša svadba bude zaručene neopakovateľná, uvoľnená a v súlade s prírodou.
A nezúfajte, ak vo Vašom okolí je len jednoduchá stodola bez kuchyne, vieme, že nevýhody sa stanú niekedy aj výhodami a prípadné vlastné občerstvenie alebo svadobné koláčiky určite znížia Váš svadobný rozpočet.

Okres Liptovský Mikuláš

Okres Bratislava

Autor článku: Kora, svadobnyvyhladavac.sk