Vyhľadávač Naša svadba

Svadba v stodole alebo kolibe

Svadba v stodole, Svadba v kolibe

Aj Vám učarovala svadba v stodole či kolibe, naturálna atmosféra rustikálnych priestorov a túžite svoj veľký deň prežiť práve takto? Poďme sa pozrieť na všetky výhody týchto štýlových svadobných priestorov.

Svadba v stodole, kolibe so službami

Niektoré stodoly ponúkajú všetky služby od obradu, svadobnej výzdoby, hostiny aj ubytovania. Iné zase hostinu riešia napr. partnerským cateringom, či food truckom. Ale všetky bez rozdielu ponúkajú čarovnú atmosféru nevšedného rustikálneho priestoru pre Vašu rozprávkovú svadbu. 

Niet divu, že mladé páry si stodoly obľúbili pre čaro uvoľnenej atmosféry a štýlového priestoru. No určite aj z dôvodu, že strávia svoj svadobný deň na jednom mieste.
Pozrieme sa teda na tie, ktoré sú najideálnejším riešením a to stodoly so zázemím, službami aj ubytovaním.

Svadba v stodole, Svadba v kolibe

Predsvadobná večera či posedenie s družičkami?

svadba v kolibe, rozlúčka so slobodou, družičky, nevesta

Áno, toto poznáme viac z filmov ako z bežnej praxe. Je ale veľkou výhodou necestovať vo svadobný deň. 

Prídete pohodlne podvečer, zobudíte sa bez časového stresu a starostí z presunu už na mieste. Ušetríte čas a môžete začať s prípravami v pohodlí svojej izby. A ďalší bonus na uvoľnenie?

Večer pred svadbou môžete poklebetiť s priateľmi pri pohári vínka, alebo si dať príjemnú večeru v kruhu najbližšej rodiny.

Svadba v stodole, Svadba v kolibe
Svadba v stodole, Svadba v kolibe
Svadba v stodole, Svadba v kolibe

Obrad a hostina na jednom mieste

Aj pre Vás je predstava formálnej svadby na úrade nepríjemná? Dohodnite si s matrikou sobáš na mieste hostiny a z Vášho ÁNO sa stane príjemný okamih v uvoľnenej a útulnej atmosfére prírody. V pohodlí na jednom mieste, bez presunov Vás aj svadobných hostí. S osobitou rustikálnou atmosférou a pokojom prírody bude Váš veľký deň skutočne mimoriadny.

Luxusná svadba | Ste náročná a chcete viac? Staňte sa Luxusná svadba

Svadobné fotenie

Svadba v stodole, Svadba v kolibe, fotenie svadobnych portretov

Na svadobné portréty si s fotografom nájdite veľa rozmanitých miest, aby Vaše spomienky boli nezabudnuteľné. Fotenie portrétov je ideálne realizovať na viacerých miestach, aby Vaše svadobné fotografie neboli jednotvárne. A už sme pri tom výhoda koliby, prírody a rustikálnych prvkov. 

V takomto prostredí budú Vaše svadobné portréty nielen rozmanité, ale zaručene prirodzené a tým dokonalé. A to všetko opäť na jednom mieste. To je prírodná svadba v stodole alebo kolibe.

Je na Vás, čo si vyberiete a taktiež samozrejme na mieste a jeho možnostiach, ktoré Vám bude vyhovovať aj vzdialenosťou. Či už si vyberiete svadobné miesto v stodole so zázemím alebo budete mať niektoré služby od partnerských dodávateľov, Vaša svadba bude zaručene neopakovateľná, uvoľnená a v súlade s prírodou.
A nezúfajte, ak vo Vašom okolí je len jednoduchá stodola bez kuchyne, vieme, že nevýhody sa stanú niekedy aj výhodami a prípadné vlastné občerstvenie alebo svadobné koláčiky určite znížia Váš svadobný rozpočet.

Autor článku: Kora, svadobnyvyhladavac.sk