NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Originálne svadobné šaty od návrhárky

Viera Futáková, kolekcia Amélia, svadobné šaty, návrhárka, svadba, naša svadba, svadobný vyhľadávač

Svadobné šaty kolekcie Amélie z dielne Viera Futáková

Módna návrhárka Viera Futáková

Volám sa Viera Futáková a som módna návrhárka. Asi už odjakživa…

Od čias detstva, keď som fascinovane sledovala výšivky na našich nádherných ľudových krojoch. Od študentských čias, keď ma túžba vyrábať si vlastné výnimočné odevy, priviala až na štúdium odevného dizajnu…”

Takto začína jej príbeh návrhárky ale tento článok nebude o jej živote. Je o jednej kapitole z jej tvorby, o novej kolekcii jedinečných svadobných šiat Amélie. 

Kolekcia bola prezentovaná na módnej show Champs Élysées de La Vie na jeseň 2023.
LaVie je zoskupenie ľudí z Banskej Bystrice. Tvorí ho Viera Futáková, eventová agentúra Madelaine a vizážistka Veronika Huťková.

champs elyses, la vie, Banská Bystrica, Viera Futáková
Viera Futáková, portrét

Amélie: Svadobné šaty z dielne Viera Futáková

Odhalenie nádhernej kolekcie svadobných šiat pre odvážne nevesty

Predstavujeme Amélie, podmanivú kolekciu svadobných šiat, ktorú navrhla talentovaná Viera Futáková. S vrodenou schopnosťou spojiť nadčasovú eleganciu so súčasným vkusom vytvorila jedinečnú kolekciu, ktorá hovorí k srdciam odvážnych a moderných neviest. 

Každé šaty z kolekcie Amélie sú majstrovským dielom, precízne vytvoreným s dôrazom na detail a hlbokým pochopením túžby nevesty po skutočne jedinečnom a nezabudnuteľnom vzhľade pre svadobný deň.

Kolekcia je inšpirovaná a tvorená pre novú generáciu mladých žien, pre odvážne nevesty, ktoré chcú “vystúpiť” z davu.

Viera Futáková, kolekcia Amélia, svadobné šaty, návrhárka
Viera Futáková, kolekcia Amélia, svadobné šaty, návrhárka

Jedinečné črty kolekcie Amélie

Kolekcia svadobných šiat Amélie stelesňuje odvážnu esenciu ženskosti a originality. Od elegantných siluet, ktoré zvýrazňujú krivky tela, až po objemné svadobné šaty, z ktorých vyžaruje pôvab a vznešenosť

Táto kolekcia ponúka rozmanitú škálu štýlov, ktoré vyhovujú jedinečnému vkusu a osobnosti každej nevesty. Zmysel Viery Futákovej pre detail je zrejmý z každého stehu, každého zdobenia a každej starostlivo vybranej látky. Jemné čipky, zložité korálky a nádherné výšivky zdobia tieto šaty a dodávajú im nádych okázalosti a šarmu. Použitie luxusných látok, ako je hodváb, satén a tyl, zaisťuje, že každé šaty nielen vyzerajú úžasne, ale aj neuveriteľne pohodlne sa nosia. Amélie je viac než len kolekcia svadobných šiat. Je stelesnením lásky, krásy a oslavou individuality.

Či už ste nevesta, ktorá túži po moderných tradíciách, alebo nevesta, ktorá túži po skutočne avantgardnom kúsku, kolekcia Amélie Viery Futákovej má šaty, ktoré splnia vaše sny a budete sa v nich cítiť ako tá najžiarivejšia a najsebavedomejšia verzia seba vo váš výnimočný deň.

Svadobné šaty kolekcie Amélie z dielne Viera Futáková:

© Autor článku: Kora, NAŠA SVADBA v spolupráci s vierafutakova.sk, foto: Igor Dian