Vyhľadávač Naša svadba


SÚŤAŽ UKONČENÁ – VÝHERCOVIA sú dole pod článkom シ

valentin, sutaz, nasa svadba, svadobny vyhladavac, darček, pobyt v kaštieli, vyhra, sutaz

Valentínska súťaž s vyhľadávačom Naša svadba

Súťaž a vyhraj pobyt v čarovnom Kaštieli Kubínyi pre 2 osoby na 1 noc. Na mieste, kde sa spája atmosféra výnimočného prostredia a história, v malebnej prírode, vo Vyšnom Kubíne. Naša Valentínska súťaž prebieha u nás na vyhľadávači a tiež na sociálnych sieťach. Za prípadné zdieľanie na svojom story získa výherca darček naviac.

Súťažná otázka:

Kedy alebo kde ste dostali žiadosť o ruku? Bolo to práve na Valentína, alebo na dátume nezáležalo, rozhodujúce bolo miesto. Nezúfajte, ak ste ešte žiadosť o ruku nedostali resp. nerealizovali. Dajte nám typ, kde alebo pri akej príležitosti by sa Vám najviac páčila a bola skutočne výnimočná.

valentin, sutaz, nasa svadba, svadobny vyhladavac, darček, pobyt v kaštieli, vyhra, sutaz, Kaštieľ Kubínyi

Ako sa zapojiť do Valentínskej súťaže?

Pravidlá súťaže sú jednoduché:

  • vyplniť súťažný formulár – kliknite dole na tlačidlo SÚŤAŽÍM
  • sledovať náš profil
  • označiť v komentári 2 osoby
  • DARČEK NAVYŠE (nepovinné): zdieľajte súťažný príspevok na story a k výhre vám pribalíme čajový/kávový darčekový balíček od spoločnosti EAT & COFFEE, s. r. o., Partizánska cesta 118, 974 01 Banská Bystrica – distribútora pôžitkov talianskej kávy, čaju a čokolády. 

Pozn.: do súťaže ste zaradení až po splnení všetkých uvedených podmienok. Výherca bude kontaktovaný e-mailom, preto ho prosím pozorne vyplňte.

Valentínska súťaž 2023 – CENA: 

Ubytovanie v Kaštieli Kubínyi pre 2 osoby na 1 noc v izbe Classic s uvítacím nápojom a raňajkami v celkovej hodnote 145€.

valentin, sutaz, nasa svadba, svadobny vyhladavac, darček, pobyt v kaštieli, vyhra, sutaz, Kaštieľ Kubínyi

Termín ukončenia súťaže je 21.2.2023, po tomto dátume bude výherca zverejnený v našom blogu, na stránke súťaže.

VÍŤAZ VALENTÍNSKEJ SÚŤAŽE:
Víťaza sme náhodne vylosovali spomedzi všetkých vyplnených súťažných formulároch. Po skontrolovaní splnenia podmienok s radosťou gratulujeme pánovi Adamovi J. Výhercu budeme kontaktovať emailom, ktorý zadal vo formulári.
Ostatným ďakujeme za účasť a nezúfajte, máme pripravené ďalšie súťaže o skvelé ceny.