NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Ako vybrať šaty pre družičky?

Ako vybrať šaty pre družičky, družička, spoločenské šaty, šaty pre družičku, šaty pre družičky, družičky, šaty

Ako vybrať šaty pre družičku alebo rovno pre celú partičku kamošiek?

Už aj na Slovensku sa stále častejšie objavuje trend mať na svadbe viac ako jednu družičku. Prečo sa toho vzdávať, keď máte tento dar blízkych priateľov. Ako vybrať šaty pre družičku a čo teda, ak ich máte viac? Poradíme…

Šaty pre družičku

Ak máte len jednu blízku dušičku, ktorá sa o Vás počas svadobných príprav bude starať, je to jednoduché. Ladíte lej jeden tip človeka, postavy, či vkusu aspoň ku farbe napr. Vašej kytice, príp. farby výzdoby. 

Ak máte napríklad výzdobu v tmavšej farbe, samozrejme, že šaty nemusia byť rovnako tmavé, práve naopak svetlunké, belasé, pudrové alebo len s doplnkami v danej farbe výzdoby.

Strihovo sa samozrejme prispôsobujeme len danej postave.

Ako vybrať šaty pre družičky, družička, spoločenské šaty, šaty pre družičku, šaty pre družičky, družičky, šaty
Ako vybrať šaty pre družičky, družička, spoločenské šaty, šaty pre družičku, šaty pre družičky, družičky, šaty

Ako vybrať šaty pre družičky?

Máte viacero najlepších priateliek? Skvelé, bude veselšie už od príprav až po zábavu na hostine. 

Nezabúdajte ani na rozlúčku:)

A ak je družičiek viac, môže byť výhodou aj to, že pri organizácii svadby je každá ruka  dobrá. 

 

Pár tipov na šaty družičiek

Ako teda postupovať pri výbere šiat pre viacero družičiek?

Obvykle si družičky obliekajú padavé, splývavé strihy šiat v pastelových farebných variantoch napr. vo farbe ružovej, púdrovej, ružovej, koralovej, svetlomodrej, jemnučko zelenkavej, fialkovej, citrónovo-žltej a pod. V poslednej dobe sú obľúbené aj tylové sukničky v pastelových farbách, ku ktorým si družičky oblečú vrchné diely podľa dohody s nevestou (napr. jemné blúzky, krajkové body a pod.)

Dobré je vypočuť si aj názor družičiek a zohľadniť to, že nie každej pristane rovnaký strih šiat, preto môžu mať družičky napr. rovnakú farbu šiat a materiál šiat ale rôzne strihy. Vaše družičky vám za toto určite budú vďačné.

Šaty pre družičky by mali ladiť k neveste, k jej kytici a celkovej výzdobe. Vhodné je použiť skôr menej farieb, prípadne farby tón v tóne ako veľa rozdielnych odtieňov. Zladiť môžete družičky aj doplnkami podľa vašich preferencií.

svadba, nevesta, svadobné služby, svadobné šaty, Svadobný vyhľadávač, miesto na svadbu, svadobna, svadobná, svadobne, svadobné, svadobny, svadobný, nevesta, svadobné šaty, obrúčky, obrad, sobáš

Na záver

Ak máte len pár družičiek, šaty môžu mať samozrejme odlišné. Či si už vyberiete farebnú odlišnosť s podobným strihom alebo naopak, rovnakú farbu šiat s odlišnými strihmi, lichotivé na dané postavy, hlavné je, nech sa na svadbe všetky dobre zabavíte. Nech máte nezabudnuteľné spomienky a v šatách sa cítite hlavne pohodlne. O to viac v nich budete s družičkami žiariť.

Autor článku: Kora, svadobnyvyhladavac.sk