NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Reštaurácia Afrodita - Kaštieľ Čereňany

Reštaurácia Afrodita sa nachádza od roku 2005 v krásnych priestoroch renesančného kaštieľa Čereňany. Autentické prostredie podčiarkuje zážitok z reštaurácie. Šéfkuchár a jeho tím sú pripravení splniť každé vaše želania. Kaštieľ so svojou záhradou a vínnou pivnicou sú garanciou zážitku.

Kaštieľ Čereňany – svadba

Nezabudnuteľný rozprávkový obrad a kráľovská svadobná hostina v romantickom prostredí stredovekého kaštieľa v Čereňanoch, kde sídli reštaurácia Afrodita. Šéfkuchár a majiteľ kaštieľa Marián Filo pripraví pre vás a vašich hostí špeciality s pedantskou fantáziou a ponúkne vám ich na profesionálnej úrovni.

Priam lukulské hody na vás čakajú pod stanom v záhrade kaštieľa, ktorý má kapacitu 50 – 100 osôb, ale aj v interiéri kaštieľa. Na degustáciu špičkových tuzemských a zahraničných vín je ako stvorená kamenná pivnica.

Miesto na sobáš si môžete vybrať viacero možností. Pri fontáne, vo veľkej sále, či v tanečnom pavilóne s prekrásnym výhľadom na kaštieľ. Iba niekoľko stoviek metrov je od kaštieľa ranogotický kostol, kde vás zosobáši katolícky kňaz. Evanjelické obrady možno zabezpečiť v Prievidzi alebo v Partizánskom.

Aby ste sa ráno po svadobnej hostine zobudili bok po boku, odporúčame mladomanželský apartmán, apartmán s vírivkou alebo ďalšie komfortne zariadené izby.

Kaštieľ Čereňany

História kaštieľa sa datuje od roku 1329. V stredoveku slúžil ako útočisko pred tatarskými nájazdmi. Dnes môžete relaxovať v tieni tristoročných líp zámockej záhrady, kde čas plynie pomalšie. Sme hrdí na všetky prestížne ocenenia, avšak naozaj šťastnými nás robí vidieť návraty našich hostí.

Šéfkuchár Marián Filo

  • 1990 – 1993 Nemecko – Uhldingen, Šéfkuchár
  • 1994 – 2004 Reštaurácia Afrodita, Partizánske
  • 2005… Reštaurácia Afrodita – Kaštieľ Čereňany