NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

DIXON Resort ****

DIXON Resort **** Banská Bystrica je tu pre vašu dôležitú životnú udalosť akou je svadba alebo aj jej výročie. Spoločenské priestory poskytujú nadštandardné podmienky na konanie svadieb, veľkých osláv ako aj osláv významných životných jubileí. Sme schopní zabezpečiť kompletnú realizáciu udalostí aj svadobný servis. Maximálna kapacita pri využití spoločenského centra, denného baru, nočného baru, reštaurácie a 3 parketov (spoločenské sály, nočný bar, banketka a reštaurácia) je až 600 osôb podľa požiadaviek klienta. V letných mesiacoch je otvorená terasa s detským ihriskom a letným barom. Samozrejmosťou je vynikajúca kuchyňa, príjemná obsluha, parkovanie na priestrannom parkovisku priamo pred hotelom a Wifi pripojenie v celom hotelovom komplexe.

DIXON Resort **** svadba Banská Bystrica

Spoločenské priestory hotela sú vybavené veľkým ozvučeným parketom so svetelnými efektami. Príjemnú atmosféru navodzuje aj množstvo bodových a ultrafialových svetiel. Silnou stránkou Spoločenského centra Hotela Dixon je logistika výdaja jedál tak, aby klient bol obslúžený chutným a teplým jedlom vo veľmi krátkom čase.

Špeciálnou príležitosťou sú u nás rozlúčky so slobodou. Zrelaxujte sa v našom Wellness centre, aby ste sa do rána mohli zabávať v neďalekom najväčšom disko klube na Slovensku či množstve nočných barov centra Banskej Bystrice, ktorej nočný život zaručuje rozlúčku ako sa patrí. Pripravené prekvapenia pre budúceho ženícha či nevestu a možnosť sprostredkovania limuzíny a rôznych aktivít v rámci hotela aj mimo neho.