NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Galeria Thermal Bešeňová

V roku 2017 vyrástol priamo v areáli rezortu Bešeňová hotel Galeria Thermal Bešeňová, aby sa postaral o dokonalý oddych vášho tela, duše i mysle.

Hotel svojim hosťom okrem individuálneho a VIP prístupu, ponúka privátny prístup k vonkajším bazénom s blahodarnou termálnou vodou, súkromné vírivé vane pre dvoch vo vybraných izbách pre Váš maximálny relax. Je ideálnym miestom pre pobyty typu romantická svadobná cestu na Slovensku, či veľmi originálna rozlúčka so slobodou.

Galeria Thermal Bešeňová – reštaurácia Panorama

V reštaurácii Panorama na vás čaká široké spektrum jedál a špecialít medzinárodnej kuchyne ako aj originálny panoramatický výhľad. Pre svojich hostí chceme vždy to najlepšie, preto sa o vás aj o vaše chuťové poháriky postaráme v súlade s holistickým konceptom, ktorý je pre náš hotel charakteristický. Na svoje si prídu aj milovníci kvalitných vín, ktoré v našej hotelovej reštaurácii ponúkame.

Svadobná cestu na Slovensku a raňajky do postele

Najlepším štartom do každého nového dňa sú poctivé, chutné a výdatné raňajky. Keďže v hoteli dbáme na to, aby sa naši hostia cítili čo najlepšie, zabezpečili sme možnosť objednávky raňajok do postele. Tešiť sa môžete na čerstvé ovocie, zdravé pečivo, cereálie, kávu a iné raňajkové pochutiny, ktoré potešia vaše chuťové poháriky.

Vodný park Bešeňová

Areál plný zábavy i relaxu s množstvom atrakcií počas celého roka. Unikátnosťou Bešeňovej je geotermálna voda, ktorá vyviera z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5 °C a pozitívne vplýva na telo aj dušu.