NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Gazdovská stodola Kapušany

Gazdovská stodola Kapušany pri Prešove je stelesnením dokonalosti. Toto očarujúce miesto ponúka malebné prostredie s idylickým vidieckym prostredím. Hneď ako sem vkročíte, privíta vás pohostinnosť a tím oddaných profesionálov. Postaráme sa o to, aby bol každý detail vášho špeciálneho dňa bezchybný.

Svadba – Gazdovská stodola Kapušany

Romantický zážitok pre každú nevestu… Skutočne dokonalé miesto s profesionálnymi službami a vynikajúcou kuchyňou pre Vašu svadbu v okolí Prešova. Oslávte najkrajší deň v živote v našich krásnych priestoroch, kde sa budete cítiť dobre nie len vy, ale aj vaši hostia. S kapacitou 150 osôb vám stále ostáva dostatok miesta pre tanec, DJ alebo kapelu, či candy bar. Naše zariadenie a štýlové dekorácie vám ponúknu nezabudnuteľný, romantický zážitok

Gastronómia a svadobná výzdoba

Od podania prvého chodu sa vydáte na kulinársku cestu, ktorá poteší zmysly a zanechá trvalý dojem na vaše chuťové poháriky. Prezentácia každého jedla nie je ničím menším ako umeleckým dielom, ktoré sú rovnako vizuálne príťažlivé, ako aj delikátne. Kuchári v Gazdovskej stodole Kapušany šikovne kombinujú čerstvé a kvalitné suroviny a vytvárajú jedlá, ktoré zachutia aj náročným gurmánom.

Personál sa postará o to, aby sa o každého hosťa postarali s vrúcnosťou a profesionalitou. Tiež sa postaráme o svadobnú výzdobu vyladenú do detailov s elegantným, modernejším, či vidieckym nádychom, podľa Vašej svadobnej témy a zadania.

S Gazdovskou stodolou Kapušany si môžete byť istí, že vaša svadobná hostina bude dokonalá a Vám a vašim hosťom zanechá nezabudnuteľné spomienky plné nádherných emócií.


Nie len svadobné hostiny ale aj oslavy, prvé sväté prijímanie, promócie, krstiny.

Akákoľvek udalosť vo vašom živote sa stáva u nás jedinečnou. Ak sa chcete so svojimi blízkymi podeliť o svoju radosť zo životných míľnikov, či osláviť radostné udalosti, sme pre vás tým pravým miestom. Každá udalosť je dôležitá a výnimočná, preto si potrpíme, aby aj vaša oslava bola jedinečnou s tými najkrajšími spomienkami.