NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Grandhotel Starý Smokovec

Rozprávková svadba v Tatrách – Grandhotel **** Starý Smokovec, ktorý píše svoju bohatú históriu v srdci Vysokých Tatier pod Slavkovským štítom od roku 1904.

  • Klasická elegancia pre svadby v Tatrách

Obklopte sa historickou atmosférou nášho Grandhotela**** a povedzte si „áno“ pod majestátnymi štítmi Tatier.

Secesné historické priestory, profesionálny servis a gurmánska kuchyňa sú zárukou vašej rozprávkovej svadby. Tajomstvo nášho úspechu je v starostlivom plánovaní a profesionálnej organizácii, ktoré zabezpečia bezproblémový priebeh vášho veľkého dňa.

Ako bonus majú mladomanželia v našom hoteli apartmán počas svadobnej noci grátis a pre svadobných hostí môžu využiť ubytovanie za zvýhodnené ceny. Čerešničkou na vašej „svadobnej torte“ budú spomienky vo forme fotografií v historických priestoroch nášho hotela.

Svadobné priestory Grandhotela Starý Smokovec

Sála Hoepfner

Vaša svadba si zaslúži ten najkrajší priestor. Naša sála Hoepfner s kapacitou až do 90 osôb je ideálnou voľbou aj pre tie najnáročnejšie nevesty. Otvorený priestor s kruhovým pôdorysom, krištáľovými lustrami, veľkými oknami je ako stvorený pre štýlové svadby.

Reštaurácia Lefévre

Romantická svadba alebo svadobný deň s tematikou 20. – 30. rokov si nájdu svoje miesto práve v historickej Reštaurácií Lefévre. Historické priestory v kombinácii s našim profesionálnym personálom a kvalitnou kuchyňou sú garanciou, že váš veľký deň prebehne bez problémov.

Svadobný obrad

História a čaro secesných priestorov hotela dodajú vašej svadbe ten správny nádych. Povedzte si „áno“ štýlovo a zvoľte si obrad na našej terase pod tatranskými štítmi, kde na vás čaká obrad s výzdobou podľa vašich predstáv.

Bude nám cťou pripraviť pre vás rozprávkový deň plný nezabudnuteľných momentov.