NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

HOTEL COLOR ***

Farebné prostredie Hotela COLOR, milý personál, výborná kuchyňa a služby, ktoré si budete pochvaľovať. Hotel Color je jednoducho farebná svadba – Bratislava.

Príjemné miesto v Bratislave na usporiadanie svadby v štýle Color

Vašimi požiadavkami sa budeme zaoberať do najmenších detailov a vytvoríme tak spoločne nezabudnuteľný deň plný veselých a úsmevných spomienok. Svadba, rodinná  oslava, slávnostný obed
a večera či nakoniec aj komornejšia svadba, budú tou najkrajšou udalosťou, ktorej dodáme farebný veselý prvok.

Hotel Color – svadba Bratislava

Na svadby a oslavy sú k dispozícii nové priestory s lobby barom, ktorý je priamo v susedstve. K nezabudnuteľnej svadbe patrí aj dokonalé jedlo, na ktorom si pochutíte Vy i všetci pozvaní hostia. Takže chutiť bude aj tým najmenším, najvyberavejším a najnáročnejším členom rodiny, priateľom či známym.

  • Naši skúsení a šikovní kuchári vytvoria hravé slávnostné menu, ktoré bude ale zároveň odrážať aj vaše vízie. Zabezpečujeme aj catering na mieru.
  • Dokonalosť vašej svadby dotvorí výzdoba a priestory upravené podľa vášho vkusu a charakteru oslavy. Každá oslava tak získa jedinečný vzhľad, či už romantický, moderný, tradičný alebo extravagantný.
  • Atmosféru vášho krásneho dňa umocní aj dobre presvetlený priestor denným svetlom, poprípade môžete využiť pomocné osvetlenie.

Hotel Color – charakteristika miestností a služieb:
klimatizácia, denné svetlo s možnosťou úplného zatemnenia, profi vysokorýchlostný internet, ozvučenie s mikrofónom, terasa, parkovanie, možnosť variabilného členenia sály