Vyhľadávač Naša svadba

HOTEL KAŠTIEĽ MOJMÍROVCE ****

Romantické svadby

Vysnívaná rozprávková svadba v kaštieli sa premení na skutočnosť v Kaštieli Mojmírovce. Romantický kaštieľ obklopený anglickým parkom je dokonalým miestom pre elegantnú svadobnú oslavu i sobáš pod holým nebom. Nechajte sa očariť históriou, umením a prvotriednymi službami a oslávte svoj veľký deň ako sa patrí!

Sobáš pod holým nebom

Túžite spečatiť svoj manželský sľub v romantickom prostredí parku, pri fontáne s kulisou romantického kaštieľa v pozadí? U nás ste na správnom mieste!  Ak ste si vybrali termín mimo letnej sezóny, sobáš pre Vás zabezpečíme aj v priestoroch kaštieľa, v niektorom z romantických salónikov.

Svadobné sály podľa počtu hostí

  • Sála v budove Žrebčína pre 80 hostí
  • Sála v hlavnej budove kaštieľa pre 70 hostí
    s možnosťou prechodu Afrického salóna pre 15 hostí
  • Ružový salón pre 20 hostí
  • Bjorsonov salón pre 15 hostí
  • Zrkadlový salón pre 22 hostí
  • Vínna pivnica pre 24 – 50 hostí

 

Svadobné menu

Ubytovanie pre svadobných hostí

Vaši svadobní hostia sa môžu pohodlne ubytovať priamo v Kaštieli Mojmírovce. Celková kapacita ubytovania je 84 lôžok v jednolôžkových, dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Pri vyššom počte ubytovaných svadobných hostí máte možnosť využiť ubytovanie so zľavou.

Mladomanželia získajú od nás ako darček svadobnú noc v apartmáne zdarma.

Svadba na mieru a kompletné služby

Radi Vám pomôže zorganizovať Váš veľký deň do najmenších detailov. Ponúkneme radu pri zostavení svadobného menu, zabezpečíme hudobnú produkciu, fotografa, video, dopravu limuzínou alebo na koči, svadobnú tortu a zákusky. Pripravíme dekorácie a kvetinovú výzdobu, návleky na stoličky a na požiadanie zabezpečíme párty stany.

Parkovanie je pre svadobných hostí k dispozícii zdarma v uzavretom nestráženom areáli kaštieľa.

Ochotný personál je pripravený splniť priania a želania mladomanželov a svadobných hostí. Bude nám cťou, ak ku krásnej spomienke na Váš svadobný deň budeme môcť prispieť aj my.