NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Hotel MOST SLÁVY ***

Čarovný hotel MOST SLÁVY v kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice, ktorý vás upúta svojím štýlom, vybavením a kvalitnými službami, je stvorený pre menšie svadby s jedinečnou atmosférou.

SVADBY v hoteli MOST SLÁVY ***

Stojíte pred životným rozhodnutím a neviete, kde stráviť prvý deň Vášho spoločného života? Hotel MOST SLÁVY je svojou architektúrou a špecifickou filmovou atmosférou tým správnym miestom práve pre takúto príležitosť. Snahou celého kolektívu je, aby Vaša svadba bola jedinečným a neopakovateľným zážitkom, na ktorý sa nezabúda.

Ponúkame Vám kompletný servis a kvalitné služby za rozumné ceny. Svadobné menu Vám pripravíme na požiadanie presne podľa Vašich predstáv. Povinný odber – strava, alkohol, nealko a víno. Vlastný tovar – zákusky, torty.


ŠPECIÁLNY BONUS

  • Izba pre mladomanželov s raňajkami – náš darček pre Vás!

Rozlúčka so slobodou, či medové týždne…

Štýlový Hotel MOST SLÁVY je ideálny aj ako miesto na rozlúčku so slobodou alebo romantickú svadobnú cestu v kúpeľnom mestečku. Nechajte sa rozmaznávať relaxačnými procedúrami v hoteli, ktorý navštívili známe osobnosti ako Geraldine Chaplin, Gina Lolobrigida, Sophia Loren, Ornella Muti, Paul Belmondo či Franco Nero.

Hotel MOST SLÁVY ***

Je situovaný v centre historického centra známeho kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Nesie meno po neďalekom Moste slávy, spájaného s prestížnym filmovým festivalom Art Film, ktorý každoročne pritiahne tisícky milovníkov filmového umenia.

Hotel je správnou voľbou pre návštevníkov hľadajúcich oddych v uvoľnenej atmosfére, s vynikajúcim jedlom a komfortným ubytovaním. Hotel ponúka širokú škálu liečebných procedúr a wellness služieb, k dispozícii je fínska sauna, či bazén. Nachádza sa priamo na okraji krásneho kúpeľného parku, vhodného na šport aj relax. V blízkosti nájdete mnoho možností na využitie voľného času ako tenisové kurty, minigolf, vonkajšie bazény alebo množstvo turistických chodníkov.