NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Hotel Rozálka ***

Povedzte svoje ,, ÁNO’’  na rozprávkovej svadbe v srdci prírody v Areáli Hotel Rozálka Pezinok, v krásnom prostredí Malých Karpát.

Areál Zdravia Hotel Rozálka Pezinok

Hotel Rozálka je multifunkčný športový areál, ktorý sa nachádza v krásnom prostredí zelených kopcov Malých Karpát, len na skok od hlavného mesta Bratislava. Areál má svoju vysokú športovú, spoločenskú, estetickú a architektonickú úroveň. Súčasťou areálu je hotelový komplex, priestranná reštaurácia, jazdecký areál, tenisový kurt, multifunkčné a detské ihrisko, mini-zoo, biliard a bezplatné parkovisko.

S našim skvelým tímom bude Váš deň patriť k  zlomovým okamihom spoločného života. Minimalistická, prírodná, antická, glamour či tradičná slovenská svadba? Sme pripravení splniť Vám akékoľvek požiadavky a očakávania a vystrojiť Vám svadbu snov. Mladomanželský pár pri svadbe nad 30 hostí od nás ako darček dostane apartmán so sektom úplne zdarma.

Svadbu na Rozálke dokážeme vystrojiť v kongresovej sále, salóniku či reštaurácií. Všetky typy slávnostných miestností a ich rozmery nájdete TU.


➤  KAPACITA SVADOBNÝCH PRIESTOROV 👤 130 osôb