NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Hotel Tri Studničky

Boutique hotel Tri Studničky v Demänovskej doline na úpätí Nízkych Tatier je roky známy ako oáza pokoja a relaxu. Započúvajte sa do zvuku zurčiaceho potoka v prvom ADULT FRIENDLY hoteli v Jasnej. Wellness s horskou plážou, zážitková gastronómia, harmónia a relax v hoteli dokážu zastaviť uponáhľanú dobu. Doprajte si ničím nerušenú pohodu, čas iba pre seba, pre svoju polovičku, priateľov, či dospelé deti, oddych pri dobrej knihe v hotelovom lobby. U nás nájdete miesto, kde si môžete nerušene oddýchnuť.

Hotel Tri Studničky – harmonická svadba v obklopení prírody

Štýlové priestory hotela Tri Studničky sú vyhľadávaným miestom pre unikátne svadby. Charizmatické prevedenie interiéru v prírodných tónoch a materiáloch, ako drevo a meď a priame prepojenie s prírodou, pôsobia priam čarovne. Súčasťou hotela je aj útulná terasa so záhradou a magickou lávkou cez zurčiaci potok, kde sa už takmer každý letný víkend uskutočňujú intímne svadobné obrady pod dohľadom starých smrekov.

Zvoľte si pre svoj nezabudnuteľný deň hotel, kde sa v čase vašej svadby staneme vašou rodinou, priateľským domovom a neodolateľnou kulisou pre tie najkrajšie spomienky.