NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Hotel Zerrenpach Látky

Povedzte si svoje ÁNO v krásnom horskom prostredí na Látkach uprostred prírody. Vaša svadba v Hoteli Zerrenpach Látky, s kapacitou až do 120 hostí, bude tou pravou nezabudnuteľnou oslavou Vašej lásky.

Svadba v Hoteli Zerrenpach Látky a obrad pod holým nebom

Túžite po obrade pod holým nebom? V areáli hotela máme pre vás k dispozícii svadobný altánok, vďaka ktorému sa vaša predstava premení na skutočnosť. Altánok vkusne vyzdobíme a pripravíme sedenie pre vašich svadobných hostí.

Svadobná výzdoba a slávnostné menu

Povedzte nám o svojich predstavách a štýle svadby, navrhneme pre vás dekoráciu sály na mieru. V spolupráci s našimi partnermi zabezpečíme kvetinovú výzdobu. Vyberte si z nášho ukážkového svadobného menu alebo nám povedzte o svojich predstavách slávnostného občerstvenia.

Ubytovanie pre novomanželov a hostí

Aby vaša svadba trvala do skorých ranných hodín, radi pre vás a vašich hostí poskytneme ubytovanie v našich štýlovo zariadených izbách.

Hotel Zerrenpach Látky *** sa nachádza v Podpoľaní, v srdci stredného Slovenska, v najväčšom horskom centre v Podpolianskom regióne. Je situovaný v nádhernom prostredí Veporských Vrchov v nadmorskej výške 950 m. Hotel patrí do okresu Detva a leží neďaleko cesty medzi obcami Hriňová a Kokava nad Rimavicou.


Aktívna svadobná cestu, či rozlúčka so slobodou

Zastrieľajte si na lukostreleckej strelnici v nadmorskej výške takmer 1000 metrov n.m. rovno pod lesom na lúke pri hotel alebo spoznajte okolie na elektrobicykli. E-bike požičovňa v areáli hotela ponúka elektrobicykle s plným vybavením.

Po dni plnom zážitkov, ktoré sa tu naskytajú, si doprajte oddych a regeneráciu v našej relaxačnej zóne. Zaplávajte si v bazéne, zahrejte sa v infra saune alebo si objednajte uvoľňujúcu a regeneračnú masáž.