NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

HRADNÁ Reštaurácia

Ak hľadáte výnimočné miesto, aby bola Vaša svadba jedinečná, potom je pre Vás Reštaurácia HRADNÁ Bratislava tou správnou voľbou. HRADNÁ sa nachádza v areáli Bratislavského hradu a Vy a Vaši svadobní hostia sa môžete tešiť na rozprávkovú svadbu. Na mieste s najúžasnejším výhľadom v našom hlavnom meste Bratislava.

HRADNÁ Reštaurácia – SVADBA na Bratislavskom hrade

Svadba v Reštaurácii Hradná Bratislava je niečo viac než len obyčajný deň.  Je to prežitie vašej lásky v prostredí, ktoré je rovnako jedinečné ako vy dvaja. Dokonalá súhra partnerov, priestoru a dekorácie vytvorí nezabudnuteľnú atmosféru pre vás a vašich hostí.

Najromantickejšia svadba snov s čarovným výhľadom.

Hľadáte výnimočné miesto pre vašu rozprávkovú svadbu? Viac nemusíte! Priestory reštaurácie HRADNÁ sú tým pravým miestom pre najdôležitejší deň vo vašom živote. Krásne interiérové priestory a predovšetkým veľkorysá terasa s jedinečným výhľadom na celé mesto. Takéto spojenie nenájdete nikde inde.

Spojenie romantiky, štýlu a elegancie s najkrajším výhľadom, aký si viete predstaviť, urobia z vašej svadby nezabudnuteľný zážitok na celý život. Pozvite svoju rodinu k nám, do reštaurácie HRADNÁ, a neoľutujete. Vynikajúce delikatesy našej kuchyne a krásne prostredie k tomu.

Reštaurácia HRADNÁ ponúka skvelé jedlo v areáli Bratislavského hradu, najlepší nedeľný brunch v Bratislave s terasou s najkrajším výhľadom na hlavné mesto. Priestor reštaurácie je ideálnym miestom nielen na romantickú svadbu, ale aj rodinnú oslavu, oslavu významného jubilea, promóciu, ako aj štýlový firemný event.➤  KAPACITA SVADOBNÝCH PRIESTOROV 👤 nad 500 osôb (pri spojení Perlovej sály a terasy pri svadobnom sedení)