Vyhľadávač Naša svadba

KOŠICE HOTEL ****

Moderný KOŠICE HOTEL **** s autentickým nádychom mesta Košíc je to pravé orechové, čo v metropole východu hľadáte. Pre plánovanie dokonalej svadby so 4-hviezdičkovými službami sme pre Vás tým ideálnym svadobným miestom.

Svadba v Košiciach – KOŠICE HOTEL ****

Snúbenci snívajú o nezabudnuteľnej, elegantnej a luxusnej svadbe. Práve taká je dokonalá svadba v Košice Hotel****.  Svadobné sály sú jedinečné a spĺňajú všetko potrebné, čo si pri plánovaní hostiny môžete priať. Útulné, moderné, krásne a navzájom nezávislé priestory vytvoria tú správnu vzácnu atmosféru veľkého dňa. Pri výbere menu ponúkame obľúbené svadobné balíky, s rôznymi možnosťami servírovaných chodov a bufetových stolov.

Svadobná sála Alžbeta

Správny výber pre zorganizovanie svadobnej hostiny na vysokej úrovni. Sála má kapacitu až do 140 hostí pri sedení za okrúhlymi stolmi, pri hranatých stoloch o niečo viac.

Svadobná sála Michal

Ideálna voľba pre svadby pre 110 hostí pri sedení za okrúhlymi stolmi, pri hranatých stoloch o niečo viac.

Svadobná sála Reštaurácia Košice

Bude výborným rozhodnutím pre tých, ktorí plánujú menšiu svadbu v kruhu najbližších do 50 osôb pri sedení za hranatými stolmi.

Náš tím je pripravený vynaložiť maximálne úsilie k naplneniu Vašich predstáv o dokonalej svadbe. Spoločným cieľom je aj tým najnáročnejším klientom svadobné prípravy čo najviac uľahčiť a preto ponúkame nasledujúce doplnkové služby:

  • slávnostná výzdoba sály a stolov vo viacerých farebných vyhotoveniach,
  • biele návleky na stoličky šité na mieru,
  • svetelná stena za svadobné čelo,
  • nasvietenie sály v požadovanej farbe,
  • zabezpečenie nealkoholických nápojov,
  • zabezpečenie alkoholických nápojov,
  • poradenstvo pri výbere ďalších dodávateľov služieb (Dj, foto, cukrárenská výroba a pod.)