NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

KOŠICE HOTEL ****

Moderný KOŠICE HOTEL **** s autentickým nádychom mesta Košíc je to pravé orechové, čo v metropole východu hľadáte pre svoju dokonalú svadbu. Pre plánovanie svadobnej hostiny so 4-hviezdičkovými službami sme pre Vás tým ideálnym svadobným miestom.

Svadba KOŠICE HOTEL ****

Snúbenci snívajú o nezabudnuteľnej, elegantnej a luxusnej svadbe. Práve taká je dokonalá svadba v Košice Hotel****.  Svadobné sály sú jedinečné a spĺňajú všetko potrebné, čo si pri plánovaní hostiny môžete priať. Útulné, moderné, krásne a navzájom nezávislé priestory vytvoria tú správnu vzácnu atmosféru veľkého dňa. Pri výbere menu ponúkame obľúbené svadobné balíky, s rôznymi možnosťami servírovaných chodov a bufetových stolov.


Svadobná sála – ponuka svadobných priestorov:

Svadobná sála Alžbeta

Správny výber pre zorganizovanie svadobnej hostiny na vysokej úrovni. Sála má kapacitu až do 140 hostí pri sedení za okrúhlymi stolmi, pri hranatých stoloch o niečo viac.

Svadobná sála Michal

Ideálna voľba pre svadby pre 110 hostí pri sedení za okrúhlymi stolmi, pri hranatých stoloch o niečo viac.

Svadobná sála Reštaurácia Košice

Bude výborným rozhodnutím pre tých, ktorí plánujú menšiu svadbu v kruhu najbližších do 50 osôb pri sedení za hranatými stolmi.


Služby KOŠICE HOTEL ****

Náš tím je pripravený vynaložiť maximálne úsilie k naplneniu Vašich predstáv o dokonalej svadbe. Spoločným cieľom je aj tým najnáročnejším klientom svadobné prípravy čo najviac uľahčiť a preto ponúkame nasledujúce doplnkové služby:

  • slávnostná výzdoba sály a stolov vo viacerých farebných vyhotoveniach,
  • biele návleky na stoličky šité na mieru,
  • svetelná stena za svadobné čelo,
  • nasvietenie sály v požadovanej farbe,
  • zabezpečenie nealkoholických nápojov,
  • zabezpečenie alkoholických nápojov,
  • poradenstvo pri výbere ďalších dodávateľov služieb (Dj, foto, cukrárenská výroba a pod.)

➤  KAPACITA SVADOBNÝCH PRIESTOROV 👤 150 osôb


Svadobné víno

Vinohrady a vinárstvo MEA GRATI 

Príbeh vinohradov a vinárstva MEA GRATI je príbehom vďačnosti. Vďačnosti, ktorá sa v nás rodí pri pokojnom splynutí s prírodou, pri momentoch s blízkymi aj pri pohľade na všetko dobré, čo nám život ponúka a čím nás neraz prekvapí. Starostlivosť o vinič a príprava výnimočného vína je našou cestou vďačnosti.

Naše vína

Vinohradnícke a vinárske remeslo je našou vášňou, pri ktorom sme sa naučili veľkej trpezlivosti a pokore. Sme vďační, keď po mnohých mesiacoch vidíme výsledok práce prírody aj tej našej – príjemné a vyvážené víno vysokej kvality, ktoré mnohí považujú za jedinečné už pri prvom ochutnaní. Našim bielym vínam kraľujú tradičné tokajské odrody – predovšetkým Muškát žltý, nasledovaný odrodami Furmint a Lipovina, ktoré sa snažíme pripraviť do zážitkových variácií suchých ale aj sladkých vín. Unikátnosťou pre región v ktorom pôsobíme je ponuka našich červených vín. Nami pestované odrody Pinot Noir, Merlot, Cabernet Sauvignon a Syrah dokážu načerpať maximum z terroir našej vinohradníckej oblasti, dozrieť do výnimočných kvalít a umožniť nám pretvoriť našu vďačnosť do výnimočných slovenských červených vín.

Viac na meagrati.sk