NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Kúria Beckov Penzión ***

Kúria Beckov, to je svadba so svadobným obradom pod holým nebom pod magickou hradnou skalou.

Kúria Beckov – Penzión*** sa nachádza v obci Beckov, priamo pod magickou skalou Beckovského Hradu. Beckovský hrad je vyhľadávanou turistickou oblasťou v Trenčianskom kraji a patrí medzi najkrajšie kultúrne pamiatky na Slovensku.

KÚRIA BECKOV – SVADBA POD HRADOM BECKOV

Pomôžeme Vám pripraviť tie najkrajšie chvíle vo Vašom živote. Našou snahou je zorganizovať pre Vás, mladomanželov nezabudnuteľný zážitok. Chceme aby Váš deň bol pre Vás čarovný. V našich priestoroch Vám pripravíme malú komornú svadbu od 6 osôb, tak aj svadbu s účasťou do 120 hostí.

Pomôžeme Vám s kompletným servisom, výzdobou, či svadobným obradom v exteriéri nášho nádvoria priamo pod skalou s výhľadom na hrad. Dozeráme na všetky drobnosti, ktoré spolu vytvárajú neopakovateľný zážitok. Náš skúsený manažér bude potešený sa s Vami stretnúť a ponúknuť Vám rady, aby Vaše prípravy na svadbu prebehli čo najhladšie a bez stresu. Na základe osobného stretnutia Vám radi pripravíme cenovú ponuku šitú na mieru a zorganizujeme svadbu Vašich snov. Organizácia svadieb s výzdobou aj obradom, organizácia eventov alebo rodinných osláv rôzneho typu s kompletným servisom je pre nás samozrejmosťou.


➤  KAPACITA SVADOBNÝCH PRIESTOROV 👤 120 osôb


TERASA, UBYTOVANIE aj wellness

Terasa na ktorú je vstup priamo z Reštaurácie alebo z nádvoria je miesto odpočinku a dokonalého oddychu s jedinečným výhľadom na Hrad Beckov počas celého roka. Pokiaľ máte chuť si zašportovať môžete využiť našu bowlingovú dvojdráhu, biliard či si zahrať tenis.

V prípade, že by ste chceli troška zrelaxovať a nabrať novú energiu, k dispozícii je Vám naše wellness centrum so saunou a vírivkou v priestoroch hradnej jaskyne.

Kúria Beckov – Penzión*** ponúka ubytovanie v 13 izbách a apartmánoch. 8 výnimočne útulných izieb a 5 apartmánov je zariadených v elegantno-modernom štýle. Niektoré z izieb a apartmánov majú nezameniteľný výhľad na hrad.