NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Loď Harmónia

Plánujete svadbu – jeden zo svojich najkrajších a najdôležitejších dní v živote, ale nenašli ste miesto, ktoré by vás chytilo za srdce? Nevšedné, romantické, jednoducho výnimočné? Chcete aby ste si vy aj všetci pozvaní hostia pamätali váš svadobný deň do konca života? Prežite ho na Dunaji s plavbou na modernej výletnej lodi. Loď Harmónia predstavuje najnovšiu a najluxusnejšiu loď na Dunaji pod slovenskou vlajkou.

Loď Harmónia – originálna svadba na lodi

Plaviť sa po Dunaji popod bratislavské mosty, k hradu Devín, do neďalekého Čunova či Čilistova je niečo, čo v hoteli alebo reštaurácii vy ani vaši svadobní hostia nezažijete. Svadbou na lodi tak pripravíte nevšedný zážitok nielen sebe, ale aj všetkým vašim blízkym.


Maximálna kapacita
Spodná krytá paluba
– banketové okrúhle stoly: max. 100 osôb
– sedenie v tvare U: max. 100 – 120 osôb
– sedenie v tvare T: max. 60 osôb

Horná (čiastočne) prekrytá paluba
– max. 200 osôb na státie
– max. 100 osôb na sedenie

Catering vydávame iba na spodnej palube, čiže je primárne určená na hostinu. Horná paluba môže byť teda najmä v letných mesiacoch využívaná na zábavu. Svadby sú však na Harmónii možné celoročne.

Čo sa týka doplnkových služieb, ako napríklad obrad na lodi, zabezpečenie výzdoby, programu, DJ či hudobnej kapely – všetko Vám radi zabezpečíme, aby ste mali čo najmenej starostí.


➤  KAPACITA SVADOBNÝCH PRIESTOROV 👤 120 osôb (spodná krytá paluba)