NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Lodenica Šintava

Lodenica Šintava sa nachádza v tichom prostredí Podunajskej nížiny. Od najbližšieho mesta Sereď nás delí len rieka Váh. Blízke okolie poskytuje pekné lužné lesy, možnosť turistiky, cykloturistiky, člnkovania a rybolovu. Naša klimatizovaná sála je vhodná na svadbu, spoločenské akcie, rodinné oslavy,  či školenia a prezentácie.

Kapacita reštaurácie Lodenica Šintava – 120 osôb + tanečná sála

V Lodenici Šintava poskytujeme pre svadobčanov aj ubytovanie. K dispozícii máme príjemné ubytovanie v piatich chatkách s kapacitou 4 lôžok a vo vile Fiesta s celkovou kapacitou 15 osôb. Parkovanie Vám zabezpečíme v uzatvorenom parkovisku, domáci miláčikovia sú u nás celoročne vítaní za poplatok.

Ubytovanie

V chatkách majú hostia k dispozícii dve dvojlôžkové izby, plne vybavenú kuchynku s jedálenským posedením. Vila Fiesta má 2 samostatné časti s vlastným vchodom, ktoré je možné prepojiť. V menšej časti sa pohodlne ubytuje 6 osôb v troch dvojlôžkových izbách. Vo väčšej časti vily je ubytovanie možné v jednej dvojlôžkovej a jednej štvorlôžkovej izbe. Obe časti vily sú vybavené vlastnou plne zariadenou kuchyňou. Samozrejmosťou je televízor, WiFi pripojenie na internet a kúpeľňu s toaletou.

Samotná vila je vhodná aj na organizáciu rodinných a firemných osláv.