NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Penzión Benátky

Penzión Benátky je malý rodinný penzión v centre kúpeľného mesta Piešťany. Nachádza sa na brehu Mŕtveho ramena Váhu, v tesnom susedstve s kúpeľným ostrovom. Toto čarovné miesto láka na letnú terasu, ktorá je priamo nad vodou a v bezprostrednom dotyku s prírodou. Penzión je svojím okolím a nezameniteľnou atmosférou, ideálnym miestom na svadby, rodinné oslavy i firemné akcie.

Svadba v Penzióne Benátky Piešťany

Svadba v malebnom Penzióne Benátky na brehu mŕtveho ramena Váhu, obklopenom pokojom prírody je tým pravým miestom v kúpeľoch Piešťany. Reštauračná časť je presklená s nádherným výhľadom na Mŕtve rameno Váhu.  Zo svadobného priestoru ozdobeného kvetmi a svetielkami vyžaruje romantická  elegancia, ktorá dokonale dopĺňa prírodné krásy okolia. Jemný zvuk Váhu slúži ako upokojujúce pozadie a vytvára pocit pokoja.

Keď slnko začína zapadať a vrhá na terasu zlatú žiaru, oslava je v plnom prúde. Smiech, srdečné prejavy a hudba napĺňajú vzduch, prelínajú sa s jemným šuchotom lístia a občasným jemným vánkom. Vzduchom sa vznáša vôňa lahodnej kuchyne a láka hostí množstvom delikátnych chutí. S nástupom noci sa reštaurácia premení na čarovnú krajinu zázrakov, ktorú zdobia blikajúce rozprávkové svetlá. Tanečný parket je plný radosti a vytvára spomienky, ktoré budú navždy uchované.

Svadba na takom úchvatnom mieste s naozaj magickou atmosférou je nezabudnuteľným zážitkom, ktorý v sebe spája krásu prírody a silu lásky.