NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Bubbles restaurant, Ponton, jedinečné miesto, svadba na Dunaji, svadba v Bratislave, Bratislava, svadba na nábreží Dunaja, Petržalka, svadobný vyhľadávač, Naša svadba, svadba, svadba vonku, svadobná sála, svadobné priestory, miesto na svadbu, svadobná hala, Dunaj

Ponton - Bubbles restaurant

Ponton je významnou technologickou inšpiráciou na európskej úrovni a svadba či event v Bubbles restaurant bude jedinečná. Svadobná sála s jedinečným výhľadom na Bratislavský hrad a Staré Mesto Vás uchváti. Sme nadšení, keď môžeme byť pri vašich výnimočných udalostiach. Postaráme sa o to, aby ste si ich vychutnali podľa svojich predstáv. Oslavy, večierky, krstiny, rozlúčky so slobodou i svadby sú v Bubbles na ideálnej adrese.

Ponton – svadba v Bubbles restaurant

Reštaurácia s barom na hladine Dunaja, ktorá vznikla z lásky k poctivej modernej gastronómii a sviežim chutiam a svadobná sála s dych berúcim výhľadom

Ponton – Bubbles restaurant má to, čo nikde inde nenájdete. Všetko pre spoločenské akcie, eventy, svadby a gastronomické zážitky s pridanou estetickou hodnotou unikátneho výhľadu! Sklenená stena v hlavnej hale má veľkolepých 200 m2, začína už na hladine rieky Dunaj a otvára pohľad na Bratislavský hrad a krásy Starého Mesta. Náš tím je pripravený Vám pomôcť zrealizovať Vašu svadbu snov presne podľa Vašich predstáv.

  • profesionálna audiovizuálna technika
  • perfektné akustické vlastnosti
  • kapacita až do 144 svadobných hostí
  • jedinečný výhľad a emócia

Bubbles – dokonalé svadobné miesto

Trendová reštaurácia Bubbles s barom na hornej palube Pontonu naskytá panoramatický výhľad na Bratislavské dominanty. Presvedčte sa aj vy o unikátnosti tohto eventového a svadobného priestoru na Dunaji.


➤  KAPACITA SVADOBNÝCH PRIESTOROV 👤 144 osôb