NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Stodola Staré časy

Váš svadobný deň je jedným z najvzácnejších dní vo vašom živote. Ak hľadáte úžasné a jedinečné miesto na usporiadanie vášho výnimočného svadobného dňa, Stodola Staré časy môže byť tou správnou voľbou. Toto krásne rustikálne miesto v obci Trstené pri Hornáde, okres Košice spája šarm starého sveta s moderným vybavením a vytvára skutočne nezabudnuteľný svadobný zážitok.

Stodola Staré časy, perfektné miesto pre vašu vysnívanú svadbu

Stodola Staré časy je viac než len miesto. Popri svojej rustikálnej atmosfére ponúka toto malebné prostredie aj služby pre váš výnimočný deň. Reštaurácia s kapacitou 80 osôb a s dostatočným priestorom na tancovanie disponuje pódiom pre kapelu, či DJ a novým salónikom.

Gurmánov určite poteší, že jedlá pripravujeme zo surovín od lokálnych dodávateľov a pripravíme tiež Cake bar (od upečenia chutných koláčikov aj svadobnej torty, až po jeho samotnú inštaláciu vrátane inventáru). Zabezpečíme svadobnú výzdobu podľa farebnosti, ktorá ladí k Vašej farbe svadby.

Svadobný obrad vonku

Pre romantický svadobný obrad pod holým nebom je ideálne okolie našej reštaurácie. Tvorí ho krásny dvor s dvoma altánkami a hojdačkou, krytá vonkajšia terasa a detské ihrisko.