NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Svadba v CHÂTEAU GBEĽANY

V romantickom kaštieli CHÂTEAU GBEĽANY prežijete komfortne a bez stresu najdôležitejšie dni vo svojom živote. Podľa vašich požiadaviek vám kompletne a do detailov pripravíme svadobnú hostinu, zásnuby alebo rodinnú oslavu. V závislosti od počtu vašich hostí sa rodinná udalosť môže odohrávať v konferenčnej sále, reštaurácii BELENE, v niektorom z historických salónikov alebo v štýlovej vinárni.

Svadobná sála a priestory

Bude nám potešením, ak si pre váš veľký deň vyberiete práve CHÂTEAU GBEĽANY. Historické salóniky v kaštieli sú vhodné na usporiadanie komorných svadieb alebo zásnub do 30 osôb. Modernú reštauráciu BELENE si môžete rezervovať v prípade ak budete mať na svadbe do 60 hostí. Pre svadbu vo veľkom štýle, na ktorej môže byť až 160 hostí vám pripravíme konferenčnú, svadobnú sálu. V každom prípade si užijete aj tanečnú zábavu, pretože sme počítali s miestom na tanečný parket. Ak sa rozhodnete pre romantické prekvapenie, na zásnuby vám na požiadanie pripravíme svadobný apartmán.

Svadba v kaštieli CHÂTEAU GBEĽANY

Naša ponuka služieb:

  • Svadobná hostina v jednom zo štýlových priestorov kaštieľa v závislosti od počtu hostí (svadobná sála, reštaurácia, vináreň, historické salóniky, historické nádvorie)
  • Gastronomické služby – svadobné menu aj bufet, občerstvenie pre hostí pred alebo po obrade, alkoholické aj nealkoholické nápoje
  • Ubytovanie pre svadobčanov s kapacitou až do 100 osôb
  • Možnosť civilného svadobného obradu v areáli hotela alebo cirkevného obradu v susednom kostole
  • Romantické prostredie na fotografovanie
  • Monitorované parkovisko

➤  KAPACITA SVADOBNÝCH PRIESTOROV 👤 160 osôb
Video