NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Svadba na Hrade Červený Kameň

Jeden z najkrajších okamihov svojho života môžete prežiť na rôznych miestach. Avšak prostredie hradu dýchajúce minulosťou a s ňou spojenou romantickou mystikou, je svojou vznešenosťou a okázalosťou na tento akt priam ako stvorené. Taká môže byť aj Vaša svadba na Hrade Červený Kameň.

Svadba na Hrade Červený Kameň

SVADOBNÝ OBRAD

Na uskutočnenie svadobného obradu múzeum iba prenajíma priestory:

  • na cirkevný sobáš – hradná kaplnka na 1 hod.
  • na civilný sobáš – Sálu Terrena na ½ hodiny

SVADOBNÁ HOSTINA – svadobné priestory Hradu Červený Kameň

  • Svadba na Hrade Červený Kameň priamo na nádvorí hradného paláca – Malé reprezentačné priestory pre cca 30 osôb. Prenájom do 24 hod. je vrátane sedenia. Oválny stôl pre cca 20 osôb o rozmeroch 4 m x 1,9 m + prídavné stoly 0,8 m x 0,8 m + stoličky tonetky. Priestory majú vlastné toalety a malú prípravovňu bez vybavenia.
  • V I. predhradí – Spoločenské priestory v predhradí pre cca 100 osôb. Prenájom do 24 hodín je vrátane sedenia. Montované stoly obdĺžnikové 2 m x 1 m alebo okrúhle s priemerom 1,7 m + čierne konferenčné stoličky. Priestory majú vlastné toalety a prípravovňu bez vybavenia. Je v nej iba sporák a drez na umývanie.
  • Veľká svadba v I. predhradí – Hradná jazdiareň nad 100 až do 200 osôb. Výška prenájmu závisí od počtu osôb. Cena prenájmu je vrátane sedenia – rovnaké ako pri spoločenských priestoroch v predhradí. Priestory majú vlastné toalety a v pomere k priestorom malú nevybavenú prípravovňu iba s drezom na umývanie.

SVADOBNÁ HOSTINA v exteriéroch hradného parku

V prípade, že máte záujem o usporiadanie svadobnej hostiny v exteriéroch hradného parku, môžete si po predchádzajúcej telefonickej alebo osobnej konzultácii vybrať z ponúkaných priestorov v exteriéri. Múzeum prenajíma iba priestor, ostatné služby (stan, sedenie, mobilné toalety, catering, sobášiacich na svadobný obrad a iné) si nájomca zabezpečuje vo vlastnej réžii. Výška prenájmu závisí od počtu osôb a dĺžky prenájmu. V prípade prenájmu viacerých priestorov sa ceny sčítavajú. Do času prenájmu sa započítava príprava, realizácia a likvidácia akcie. K cene za prenájom účtujeme náklady za energie podľa skutočného odberu.

FOTENIE A KAMEROVANIE SVADBY

Ďalšou z ponúkaných služieb je fotografovanie a nakrúcanie svadieb na video v exteriéroch a interiéroch hradu Červený Kameň. Termín a čas si prosím vopred dohodnite.