NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Kaštieľ vo Svätom Antone

Svadba v romantickom kaštieli, v Múzeu vo Svätom Antone s nádychom histórie. Kaštieľ vo Svätom Antone bol dostavaný v roku 1750 a jeho dejiny sú úzko späté s rodmi Koháry a Coburg. Bohato zariadené salóny pôvodným nábytkom odzrkadľujú spôsob života, vkus a záľuby týchto dvoch rodín. Legenda hovorí o symbolike kalendára, pôvodne mal 4 vchody (ročné obdobia), 7 arkád (dní v týždni), 12 komínov (mesiacov v roku), 52 izieb (týždňov v roku) a 365 okien (dní v roku).

Kaštieľ obklopuje rozsiahly anglický park so vzácnymi stromami z 18. storočia. Do kompozície parku začlenili rôzne druhy drobnej architektúry, vodopád a jazierko. Je vhodný na romantické prechádzky ale aj pre fotenie svadobných portrétov.

Svadba – Kaštieľ vo Svätom Antone

Strávte váš svadobný deň neopakovateľne aj vďaka krásnemu prostrediu kaštieľa. Obrad na nádvorí ako aj svadobná hostina v zrekonštruovaných priestoroch pivníc severného krídla bude nezabudnuteľným zážitkom. Kaštieľ vo Svätom Antone – Vaša romantická svadba v kaštieli pod lesom v obci Svätý Anton, neďaleko od Banskej Štiavnice.

Múzeum prenajíma iba priestor, ostatné služby ako je catering, výzdoba, hudba a pod. si nájomca zabezpečuje vo vlastnej réžii.


➤  KAPACITA SVADOBNÝCH PRIESTOROV 👤 150 osôb

Svadobný obrad na nádvorí

Romantický kaštieľ je predurčený k tomu, aby sa vaša svadba stala nezabudnuteľnou chvíľou v živote. Využite jedinečnú možnosť svadobného OBRADU ako aj svadobnej HOSTINY v barokových priestoroch kaštieľa! Svadobné obrady sa v priestoroch kaštieľa konajú celoročne.

Civilný alebo cirkevný sobáš

  • civilný sobáš v obradnej miestnosti
  • civilný sobáš na nádvorí
  • cirkevný sobáš v kaplnke Nanebovzatia Panny Márie