NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Svadba na Haciende

Výnimočné miesto, výnimočný čas a výnimoční ľudia, len vtedy sa dajú zažiť výnimočné momenty ako SVADBA NA HACIENDE.

Hacienda je otvorená fenomenálnym zážitkom a žánrom. Od samotného začiatku Vás očarí jej nezameniteľná romantická atmosféra a pôvabný priestor. Zachované pôvodné prvky ešte z jej vzniku v roku 1870 sa prelínajú s charakterom industriálneho štýlu, čo v konečnom dôsledku vytvára estetický zážitok aj pre hostí, ktorí sú na Haciende úplne prvý krát.

Výnimočný príbeh na výnimočnom mieste – svadba na Haciende

Jedinečné miesto, kde sa prepája využiteľnosť neobyčajného interiéru s obrovskou záhradou a jej kúzelnými zákutiami, ktoré si zamiluje určite každý.

BUĎTE VÝNIMOČNÍ, ORIGINÁLNI, BUĎTE SAMI SEBOU

Ak túžite po tom, aby sa na Vašu svadbu len tak nezabudlo, pripravíme pre Vás autentický priebeh celého Vášho Wedding Story. Využite možnosť usporiadania napr. neobyčajného svadobného brunchu deň po svadbe alebo zoznamovacej wedding party deň pred svadbou. Počas samotného svadobného dňa je taktiež veľa spôsobov ako vytvoriť Vašu svadbu originálnou. Všetko záleží od Vašich predstáv a možností.


Tento deň je iba o Vás dvoch, preto nemeňte svoje skutočné JA.


Obrad vonku v záhrade Haciendy

Svadobný obrad priamo na našej záhrade patrí k najkrajším zážitkom samotného svadobného dňa. Súkromie a akási intimita patria k obrovskému plusu samotného obradu. Čaro tejto ceremónie jednoducho treba zažiť a až vtedy pochopíte krásu lásky dvoch ľudí.

TEAM HACIENDY, ŠÉFKUCHÁR & CATERING

Keďže sme Haciendu vybudovali ako rodina, o každú svadbu pripravujeme ako vlastnú. O vaše bezstarostné pohodlie počas svadobných príprav a svadby sa starajú dve agentky, sestry a majiteľky Jaja a Sonka. Ďalšou kvalitou na Haciende je skvelá vychýrená kuchyňa nášho šéfkuchára Martina, manžela Jaji. Dozerá na celý priebeh počas celého svadobného dňa a švédske stoly vyzerajú aj o 4-tej hodine, akoby svadobný deň práve začal.


Chill out zóny a zákutia na svadobné portréty

Základom každej svadby u nás je aby sa hostia cítili uvoľnene, každý aby si našiel to svoje, čo má rád, čo mu vyhovuje. Po celom objekte v záhrade Haciendy sú vytvorené či už chill out zóny, vatra, Boho auto či štýlové zákutia na krásne fotky.