NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Penzión Pálenica Bernolákovo

Rodinný podnik Pálenica Bernolákovo pod vedením majiteľov Petra Guldana a dcéry Nicole Vám pripraví čarovnú svadbu Vašich snov s perfektnými službami. Všetko zrealizujeme k Vašej spokojnosti a pod jednou strechou. V našej blízkosti sa nachádza aj kostol a o Vás a Vašich svadobných hostí sa vieme postarať aj s ubytovaním.

Svadba v Penzióne Pálenica Bernolákovo

Ak rozmýšľate, kde si zorganizovať svadobnú hostinu, máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti. Pripravíme Vám nezabudnuteľný veľký deň v kruhu Vašej rodiny a priateľov, aby ste naň spomínali celý život. Okrem vynikajúceho jedla a nápojov ponúkame aj nádhernú výzdobu, chutné koláčiky a torty, ktoré potešia každého gurmána.

Pri nás nemusíte mať žiadne starosti. Zabezpečíme všetko, čo je potrebné pre hladký priebeh svadby. Ak potrebujete akúkoľvek pomoc alebo máte otázky, neváhajte kontaktovať našu pani majiteľku Ing. Nicole Guldanovú. S radosťou Vám odprezentuje priestor a pomôže Vám s organizáciou vašej vysnívanej svadby

V Pálenici Bernolákovo vieme zorganizovať komornejšiu svadbu pre 10 osôb, ale aj veľkú veselicu pre viac ako 100 osôb.

Jedlo

V našej reštaurácii sa starostlivo pripravujú jedlá s láskou a pozornosťou. Naši kuchári majú vášeň pre domáce recepty a používajú iba čerstvé a kvalitné suroviny. Veríme, že každý si u nás nájde niečo, čo mu poteší chuťové poháriky a pripomenie mu domácu atmosféru.

Svadobná výzdoba

Pripravíme slávnostnú svadobnú výzdobu podľa Vášho priania s dôrazom na detail, aby všetko spĺňalo Vaše očakávania. Doladíme Vám vo vybranom štýle kvetinovú výzdobu, svadobnú kyticu, kytice pre družičky, pierka, výzdobu auta, kostola, svadobnú tortu a veľa iného.

Koláčiky a torty

V Pálenici máme šikovnú pani cukrárku Jarku. Pripravíme Vám sladké koláčiky, krásne a chutné torty. Na výrobu koláčikov používame kvalitné suroviny, nepoužívame žiadne umelé prísady. Jarka si pečie sama domáce sirupy a džemy, ktoré používa na prípravu sladkostí. Spýtajte sa na ochutnávkovú krabičku, aby ste okúsili tie dobroty. Pre Vašich hostí pripravíme výslužky v rôznych veľkostiach. Na žiadnej svadbe by nemal chýbať pestrý Candy bar, ktorý Vám pripravia naše šikovné dievčatá z obsluhy.

Gravírovanie, výslužky aj tlačoviny

U nás máte všetko pod jednou strechou. Disponujeme gravírovacím strojom, ktorý gravíruje do dreva, skla a iných materiálov. Radi pre Vás pripravíme výslužky pre hostí, menovky, poďakovania pre rodičov, svadobné poháre pre novomanželov, magnetky, fotoknihu a iné personalizované predmety podľa Vášho želania.

V spolupráci s pánom tlačiarom Vám pomôžeme s výberom tlačovín. Naozaj si nerobte starosti a všetko nechajte na nás. Páčia sa Vám personalizované servítky? Nie je problém! Veľmi pekne vyzerá menu vytlačené na servítkach, ak máte eko bio dušu, určite sa tomuto nápadu potešíte.