NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Svadba vo vinárstve Tajna

Prostredie nášho vinárstva Tajna je ako stvorené pre vznešené malé svadby do 34 ľudí. Všetci, ktorí túžia po krásnej svadbe v kruhu blízkych sú u nás na správnej adrese. V prípade prepojenia s exteriérom, však vieme pripraviť svadbu so sedením až do 60 osôb. Chceme byť súčasťou jedinečných chvíľ a preto obrad a hostinu pripravujeme vždy podľa najtajnejších predstáv mladého páru.

Svadba vo vinárstve Tajna

Krásne prostredie vinohradov očarí všetkých milovníkov prírody, vína a exteriových podujatí. Zelené vinice, vinohradnícky terroir, architektúra vinárstva a scénická obloha sú ideálnym plátnom pre romantickú svadbu. Vinič je unikátnou prírodnou dekoráciou, vďaka ktorej môžete mať tematický obrad inšpirovaný samotným vínom. Prirodzene ponúka príležitosť na svadby v rustikálnom štýle, boho, provence, či akúkoľvek tému s dôrazom na prírodné elementy. Jednoducho výnimočný a intímny sobáš v objatí prírody. Romantické západy a scenériu ako z Toskánska nenájdete na Slovensku hocikde. U nás v Tajnej sme preto veľmi hrdí, že vám môžeme ponúknuť kúsok prírody, o ktorú sa staráme s láskou, aby sme vám ponúkli miesto pre oslavu vášho svadobného dňa.

Zažite tajomstvo nezabudnuteľnej svadby vo vinárstve

Sme presvedčení, že na každom detaile záleží a preto vás pripravíme neopakovateľnú akciu alebo rodinnú oslavu s tou správnou atmosférou. Príďte si vopred prehliadnuť naše priestory, alebo prípravu celého eventu nechajte úplne na nás.

Vieme vám zabezpečiť:

  • oslavu zásnub
  • civilný obrad
  • svadobné fotenie
  • ubytovanie
  • víno na vašu svadbu s personalizáciou
  • rôzne iné služby, ktoré vám s radosťou predstavíme na vyžiadanie

Svadba vo vinohrade je prepojením lásky k vínu, gurmánskeho talentu a súznenia s prírodou. V kombinácii s ubytovaním v našich Wine Apartments je navyše aj relaxačných a estetickým zážitkom.