NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Vila Sokolka

Vila Sokolka Trenčín je výnimočné miesto v krásnej oblasti Bielych Karpát, stvorené pre čarovnú svadbu vonku alebo oslavu. Od apríla až do októbra Vám zabezpečíme veľkolepú hostinu v kvalitnom stane o rozlohe 250m2 s maximálnou kapacitou až 140 sediacich. V prípade chladnejšieho počasia párty stan vykurujeme profesionálnymi ohrievačmi.

Vila Sokolka – svadba vonku v blízkom okolí mesta Trenčín

Prostredie v okolí Vily Sokolky, posedenie pod korunami stromov a nočnou oblohou dáva dokonalý nádych uvoľnenia. Vychutnania si výnimočného dňa, ktorý sa stane nezabudnuteľným pre všetkých.

SVADBY POD HOLÝM NEBOM

ČI RODINNÉ OSLAVY, NEZABUDNUTEĽNÉ MOMENTY A MALEBNÉ PROSTREDIE.

Najkrajší deň v živote túži každý pár prežiť vo výnimočnom prostredí. Vila Sokolka Trenčín Vám splní sny o ideálnej a romantickej svadbe. Pripravíme Vám svadbu pod holým nebom a splníme Vaše sny a túžby o najvýznamnejšom dni spoločnej lásky, aby bol Váš deň jedinečný a magický. Romantickú atmosféru dotvára biely baldachýn, ručne tepané medené lustre, svadobný servis, zdobené stoly

Luxusná Vila Sokolka Vás dostane a nebudete chcieť odísť. Rustikálny štýl, súkromný wellness, okolitá príroda, miesto pre zábavu, ale aj relax.