NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Villa Cubach

Kultúrny dom Villa Cubach s ubytovaním ponúka profesionálny prístup pre tých, ktorí oceňujú výnimočné zážitky a služby. Doprajte nádych luxusu sebe a svojim blízkym svadobnou hostinou v priestoroch Villa Cubach.

Veľká komfortná sála s kapacitou 120 miest na svadby a rodinné oslavy. K dispozícii sú okrúhle a klasické obdĺžnikové stoly s možnosťou kombinácie. Veľký tanečný parket, moderná vzduchotechnika, kvalitná akustika, možnosť farebnej variácie nasvietenia priestoru prostredníctvom zabudovaných stropných LED pásov, priestranné javisko.

Moderne vybavená kuchyňa, ktorá spĺňa všetky súčasné štandardy súčasnej gastronómie. Náš šikovný personál Vám samozrejme pripraví kompletné hlavné jedlá ale taktiež aj zimné a teplé bufetové stoly. Našou prioritou je aby boli hostia spokojní, preto plníme všetky požiadavky a priania.

Svadba v luxusnom prostredí kultúrneho domu Villa Cubach

Počiatočná príprava mladomanželskej izby pre nevestu a ženícha, až po ubytovanie svadobných hostí. S radosťou, profesionálnym a individuálnym prístupom sa postaráme o všetko potrebné počas Vášho významného dňa.

Svadobné menu, zostavujeme jednotlivo podľa Vašich predstáv, dbáme na to aby ste boli v prvom rade Vy spokojní. Preskúmajte aj výnimočné jedlá s výnimočnou chuťou. Naše menu vedené oceneným šéfkuchárom Vám dá pocit skutočného labužníka.

Uvedomujeme si, že svadba je dôležitá udalosť v živote a každému záleží na tom, aby bola krásna, vydarená a nezabudnuteľná. Aby jedlo bolo chutné, sála krásne vyzdobená a nevesta a ženích spokojní, šťastní a bez starosti. S tým všetkým Vám samozrejme vieme pomôcť. Zabezpečíme za Vás kompletne celý catering, výzdobu a tiež aj ubytovanie priamo u nás vo Ville Cubach.

Možnosti prenájmu sály:

  • svadby
  • rodinné oslavy
  • kary
  • stužkové slávnosti
  • kultúrno – spoločenské podujatia
  • konferencie
  • firemné eventy ai.

Ubytovanie

Elegantné izby a príjemná atmosféra spolu s pozorným servisom našich zamestnancov, zaisťuje, že si naši hostia užijú pobyt v kultúrnom dome Villa Cubach. A budú sa môcť s príjemnými spomienkami pozrieť späť, na svoju fascinujúcu návštevu historickej obce Spišské Bystré.