NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Svadba v zahraničí, či svadobná cesta s ADRIA TRAVEL

Snívate o rozprávkovej svadbe v zahraničí? CK ADRIA TRAVEL sa postará o všetko, svadba v zahraničí vrátane dopravy hostí aj ubytovania. Alebo chcete zažiť netradičnú rozlúčku so slobodou či skutočne rozprávkovú svadobnú cestu? Vašu zážitkovú dámsku či pánsku jazdu aj medové týždne naplánujeme podľa Vašich predstáv.

Ak ste vždy snívali o rozprávkovej svadbe v zahraničí, už nehľadajte! Plánovanie svadby v destinácii môže byť zdrvujúce, najmä pokiaľ ide o ubytovanie a zabezpečenie dopravy pre vašich hostí. Ale nebojte sa, pretože sme tu, aby sme vašu svadbu snov premenili na skutočnosť. Predstavte si, že si vymieňate sľuby na odľahlej pláži s krištáľovo čistou vodou v pozadí. Postaráme sa o všetky logistické detaily, aby sme vašim hosťom zabezpečili bezproblémový a nezabudnuteľný zážitok. Od rezervácie luxusného ubytovania až po zabezpečenie dopravy z letiska na miesto svadby sa o všetko postará náš tým odborníkov. Pohodlne sa teda usaďte, relaxujte a dovoľte nám premeniť vašu rozprávkovú svadbu v zahraničí na očarujúcu realitu.

Svadba v zahraničí, svadobná cesta v exotike, alebo netradičná rozlúčka so slobodou

  • vieme Vám zabezpečiť úplne všetko a bez starostí

Medové týždne v exotickej krajine sú stelesnením romantiky. Predstavte si, ako sa ruka v ruke prechádzate po nedotknutých plážach s bielym pieskom a slnko klesá pod horizont. Vzduch je naplnený vôňou tropických kvetov a jemný vánok hladí vašu pokožku. Predstavte si, že by ste si dopriali večere pri sviečkach pod hviezdami, s lahodnou miestnou kuchyňou, ktorá dráždi vaše chuťové poháriky a vytvára kulinárske dobrodružstvo pre vás oboch. Keď sa nočná obloha zaplní prikrývkou trblietavých hviezd, môžete sa spoločne vydať na dobrodružstvá, či už ide o objavovanie starovekých ruín, prechádzky bujnými dažďovými pralesmi alebo potápanie sa do krištáľovo čistých vôd, aby ste objavili živé koralové útesy prekypujúce morským životom. Čistá krása a exotické kúzlo týchto destinácií vytvárajú magickú kulisu pre vašu svadobnú cestu snov a naplnia každý okamih láskou, vášňou a nezabudnuteľnými spomienkami.


Cestovná kancelária ADRIA TRAVEL vám ponúka širokú paletu poznávacích zájazdov do celej Európy, ale aj iné destinácie podľa požiadaviek klientov.