NA┼áA SVADBA ÔÖí svadobn├Ż vyh─żad├íva─Ź

Svadobn├Ż DJ Benny

Svadobn├Ż DJ Benny a profesion├ílny moder├ítor s p├┤sobnos┼ąou po celom Slovensku so z├írukou kvality V.I.P. referenci├ş.

  • DJ
  • profesion├ílny moder├ítor (10 rokov v slovensk├Żch r├ídi├ích)
  • 2. miesto z 15 najob─ż├║benej┼í├şch DJ-ov Slovenska (pod─ża MS)
  • V.I.P. referencie (┼íoubiznis, politika)
  • DJ-ing ako hlavn├ę zamestnanie
  • celoslovensk├í p├┤sobnos┼ą

Pre─Źo si vybra┼ą moje slu┼żby?

Práca moderátora

10 rokov pr├íce moder├ítora v 4 slovensk├Żch R├ídi├ích ÔÇô OKEY, Koliba, KIKS, Tatry. Mixujem hudbu, kultivovanou sloven─Źinou a zrozumite─żne prid├ívam vecn├ę, sprievodn├ę moderovanie. Pri uv├ídzan├ş sa ÔÇťnezad├ŻchavamÔÇŁ, ovl├ídam dikciu, sp├┤sob vyjadrovania, vo─żbu slov a d├┤razu na v├Żslovnos┼ą. Nem├ím ┼żiadnu komunika─Źn├║, ani re─Źov├║ vadu (ra─Źkovanie, zajak├ívanie, oblastn├Ż pr├şzvuk, nes├║visl├Ż monol├│g, obmedzen├║ slovn├║ z├ísobu). Pre va┼íe uistenie mi m├┤┼żete zatelefonova┼ą a overi┼ą si to v re├íle. Nebr├ínim sa priamej hlasovej komunik├ícii a neskr├Żvam sa za maily, ktor├ę by zatajili moje nedostatky. Hudbu pon├║kam pod─ża po┼żiadaviek tancuj├║cich, prisp├┤sobujem ju dan├Żm podmienkam na tane─Źnom parkete. Pri dohod├ích uprednost┼łujem osobn├ę stretnutie, minim├ílne v┼íak telefonick├Ż kontakt. Mail je a┼ż druhorad├Ż. Ak chcete vyu┼żi┼ą moje slu┼żby, v ka┼żdom pr├şpade oce┼łujem akt├şvnu hlasov├║ komunik├íciu.

Telefonick├ę konzult├ície

Pon├║kam obsiahle telefonick├ę konzult├ície, v├Żber va┼íich ob─ż├║ben├Żch skladieb (WISH LIST) + zostavenie hran├Żch skladieb (PLAY LIST), bezplatn├ę poradenstvo pri vypracovan├ş scen├íra, vytvorenie projektu ozvu─Źenia, osvetlenia, kontaktovanie s realiz├ítormi ostatn├Żch slu┼żieb (kameraman, fotograf, aran┼ż├ęrka, folkl├│rny s├║bor, starej┼í├ş, koordin├ítorka).

Multi┼ż├ínrov├Ż DJ

Dok├í┼żem zabavi┼ą v┼íetky vekov├ę kateg├│rie, od najmlad┼í├şch, po star┼í├şch ÔÇô seniorov (va┼íi star├ş rodi─Źia, tety, ujovia, krstn├ş rodi─Źia), rozpr├║di┼ą skvel├║ z├íbavu a vies┼ą ju a┼ż do r├ína bieleho. Skr├ítka tak, aby si ka┼żd├Ż zo z├║─Źastnen├Żch pri┼íiel na svoje. Nem├ím s t├Żm probl├ęm, vyzn├ím sa v hudbe, pracujem s ┼łou dennodenne a kategorizujem ju tak, aby som sa v nej s odstupom ─Źasu orientoval. V hudobnom arch├şve m├ím poriadok, v┼íetko je zaraden├ę s preh─żadom. T├Żm p├ídom sa dostav├şm na hudobn├║ produkciu v maxim├ílnej pripravenosti a m├┤┼żem pou┼żi┼ą Play Listy, v ktor├Żch sa vyzn├ím a viem ich vo vhodn├║ chv├ş─żu pou┼żi┼ą. Trochu potrebujem nasmerovanie od v├ís. Hlavne, aby som vedel, ─Źo odo m┼ła po┼żadujete a o─Źak├ívate.

Rozdiel – svadobn├Ż DJ amate╠ür / DJ profesiona╠ül

Ve─żmi podstatn├ę je, ─Źi h─żad├íte lacn├ęho DJ (amat├ęra), alebo profesion├ílneho svadobn├ęho DJ s dobr├Żmi referenciami. Rebr├ş─Źek prior├şt nech├ím na va┼íom rozhodovan├ş. D├┤le┼żit├í je komunik├ícia (ot├ízky ÔÇô odpovede), prezent├ícia slu┼żieb, technick├í ├║rove┼ł aparat├║ry, moder├ítorsk├í r├ętorika DJ-a, spolo─Źensk├ę vystupovanie, at─Ć.
Z t├Żchto detailov sa vysklad├íva profesion├íl. Samozrejme v pr├şpade, ak rozm├Ż┼í─żate o druhej mo┼żnosti rozhodovania.
V prvom pr├şpade s├║ tieto krit├ęria bezpredmetn├ę.